MSI MS-15S1-5NI352XAO0N İ5-1335U 16GB RAM 512GB SSD FREEDOS
| Teknik Özellikler |
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Modern |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli? | 13.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i5-1335U |
| Temel Frekans? | 3.40GHz |
| Turbo Frekans? | 4.60GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | On Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Iris Xe |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Iris Xe |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR4 3200MHz |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen3 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Iris Xe |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Iris Xe |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | IPS-Level |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | 4K 30Hz |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | 2 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 1 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | 720p HD 30fps |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Dayanıklı Magnezyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler |
| Stok Kodu | MS-15S1-5NI352XAO0N |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| Denetim Bilgileri |
| Menşei | CN |
| Üretici Bilgisi | MSI |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Penta Teknoloji |
5NI352XAO0N
Havale / Eft :
Havale İle : 128.033,35 TL
Tek Çekim :
Kredi Kartı ile : 128.033,35 TL
Bankalara Göre Taksit Seçenekleri (Kampanyalı taksitler kalın yazıyla belirtilmiştir) :
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.359,82 TL |
147.238,35 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
 |
| Ay |
Taksit Tutarı |
Toplam Tutar |
| 2 |
64.016,68 TL |
128.033,35 TL |
| 3 |
42.677,78 TL |
128.033,35 TL |
| 4 |
33.608,75 TL |
134.435,02 TL |
| 5 |
27.143,07 TL |
135.715,35 TL |
| 6 |
23.046,00 TL |
138.276,02 TL |
| 9 |
16.644,34 TL |
149.799,02 TL |
MSI MS-15S1-5NI352XAO0N i5-1335U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS isimli ürün ile alakalı tarafınıza teklif verebilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Bilgilerinizin bize ulaşmasının ardından en kısa sürede teklifimizi tarafınıza ileteceğiz.