Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Intel® işlemci, güçlü bellek, sürücüler ve grafik kartıyla günlük işlerinizi kolayca yönetin.

İki bölme ve iki tam yükseklikte yuva ilerisi için yükseltme imkanı sunar.
Verileri güvende tutun Ürün yazılımı TPM, HP Drive Lock ve fiziksel güvenlik kilidi ile yatırımınızı ve verilerinizi koruyun.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | Desktop |
| İşlemci? | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli? | 13.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i5-13400 |
| Temel Frekans? | 3.30GHz |
| Turbo Frekans? | 4.60GHz |
| Önbellek? | 20MB |
| Çekirdek Sayısı? | On Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel UHD 730 |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR4 3200MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 8GB |
| Max.Bellek? | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Uyumlu Bellek? | Masaüstü PC DDR5 |
| Sabit Disk? | Yok |
| Sabit Disk Hızı? | Yok |
| SSD? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel UHD Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel UHD 770 |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| Ekran Boyutu? | Yok |
| Ekran Parlaklığı? | Yok |
| Renk Gamı? | Yok |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Yok |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Var |
| Display Portu? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Usb 2.0? | 4 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 4 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Speaker? | Belirtilmemiş |
| Audio Tipi? | Belirtilmemiş |
| Audio Chipset? | Realtek ALC3867 |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B6JD6ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.