Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Görünmeyen bir oyuncu olarak, monitör genellikle hafife alınır. Gerçek şu ki, monitörler sinerjik bir etki olarak oluşur ve PC bileşenlerinin en iyi performansını ortaya çıkarır. GIGABYTE oyun monitörleri en üst düzey özellikleri ve kaliteyi sunar, kullanıcılar abartıya gerek kalmadan gerçekten üst düzey performansın tadını çıkarabilir.
Akıcı görünüm, GIGABYTE oyun serisi tasarım felsefesinin sadeliğini temsil ediyor; sağlam stand ve mat kaplama, özelliklerine daha fazla işlevsel ve estetik özellikler katıyor.
GIGABYTE Oyun monitörü, geniş bir eğim ayarlama aralığı sunmak üzere tasarlanmış bir standa sahiptir.
Titreşimsiz:Göz yorgunluğunu ve yorgunluğunu önler.
Düşük Mavi Işık:Göz sağlığınızı korumak için TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılmıştır.
Net Ses:Kaliteli ses deneyimi sunuyoruz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 3840 x 2160 |
| Çözünürlük Türü? | 4K UHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 160 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 400 cd/m² |
| HDR Tipi? | DisplayHDR 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | FreeSync Premium |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Var |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 18W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Yok |
| Pivot Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Yok |
| Swivel Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | G Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | M27UA |
| Marka | Gigabyte |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| CE Uygunluk | ![]() |
| Menşei | Çin (CN) |
| Üretici Bilgisi | Gigabyte |
| Enerji Sınıfı | ![]() |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.