Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Görünmeyen bir oyuncu olarak, monitör genellikle hafife alınır. Gerçek şu ki, monitörler sinerjik bir etki olarak oluşur ve PC bileşenlerinin en iyi performansını ortaya çıkarır. GIGABYTE oyun monitörleri en üst düzey özellikleri ve kaliteyi sunar, kullanıcılar abartıya gerek kalmadan gerçekten üst düzey performansın tadını çıkarabilir.

KVM özelliği, tek bir klavye, video ve fare seti aracılığıyla birden fazla cihazı kontrol etmenizi sağlar. Özel KVM düğmemizle, cihazları değiştirmenin bundan daha kolay olamayacağını göreceksiniz! Bir çırpıda.

Akıcı görünüm, GIGABYTE oyun serisi tasarım felsefesinin sadeliğini temsil ediyor; sağlam stand ve mat kaplama, özelliklerine daha fazla işlevsel ve estetik özellikler katıyor.

GIGABYTE Oyun monitörü, geniş yelpazede eğim ayarlamaları sunmak üzere tasarlanmış bir standa sahiptir.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | QHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 180 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 350 cd/m² |
| HDR Tipi? | DisplayHDR 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Adaptive Sync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 10W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.0 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Beyaz |
| Pivot? | Yok |
| Pivot Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Yok |
| Swivel Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Renk? | Beyaz |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | M27QA-ICE |
| Marka | Gigabyte |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.