Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Dell Pro 16 Plus PB16250, Intel?in yeni nesil Core Ultra 5-235U işlemcisi ve 16GB DDR5 RAM kapasitesi ile güçlü ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunar. 512GB SSD ile dosyalarınıza hızlı erişim sağlar. Windows 11 Pro işletim sistemi, gelişmiş güvenlik ve yönetim özellikleriyle özellikle kurumsal kullanıcılar için idealdir.

Dell Pro 16 Plus PB16250 U5235U165WP, performans, taşınabilirlik ve profesyonel yazılım desteğini bir arada sunar. Windows 11 Pro ile gelen bu model; iş, ofis ve uzaktan çalışma ihtiyaçları için güvenli ve etkili bir çözümdür.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Pro Plus |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 5 235U |
| Temel Frekans? | 2.40GHz |
| Turbo Frekans? | 4.90GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 64GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 32GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD+ |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | WLED |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 2 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | FHD IR |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 55 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Series | PB16250-U5235U165 |
| Options | Ultra 5 - 64GB - 1TB SSD - 16 - W11P |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PB16250-U5235U165WP-641 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Buna bakanların aldıkları
Birlikte alınan ürünler
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.