Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

VENTUS grafik kartları, her görevi başarmak için gereken temel özelliklerin tümüne sahiptir. Sağlam keskin hatlı görünümüne entegre edilen çift fanlı etkin soğutma sistemi ile bu ekran kartı her tarzda sisteme mükemmel uyum sağlar..


Core Pipe sistemi, GPU ile maksimum temas için son derece hassas hesaplarla üretildi. Böylece ısıyı heatsink boyunca yayarak optimal seviyede soğutma gerçekleştiriyor.

Çok sayıda termal ped sayesinde devre kartı üzerindeki bileşenler ısıyı doğrudan heatsink üzerine aktararak daha üstün bir soğutma gerçekleşmesini sağlar.

Tüm devre kartları aynı şekilde üretilmemiştir. Özel tasarımlı PCB, kartınızın sınırları zorlaması için daha güvenilir ve dayanıklı güç devreleri ile geliyor.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Chip Set? | NVIDIA RTX |
| Grafik Serisi? | GeForce 3000 |
| Grafik İşlemcisi? | RTX 3060 |
| Ekran Kartı Belleği? | 12GB |
| Bit Değeri? | 192Bit |
| Bellek Tipi? | GDDR6 |
| Soğutma? | Aktif |
| Max Çözünürlük? | 7680 x 4320 |
| Güç Tüketimi? | 100W-199W |
| Önerilen Güç Kaynağı? | 550W |
| Displayport? | Displayport 1.4 |
| HDMI? | HDMI 2.1 |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| D-SUB? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Slot Yapısı? | Pcı-Express 4.0 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | RTX3060-VENTUS-2X-12G-OC |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | CN |
| Üretici Bilgisi | MSI |
| İthalatçı / Yetkili Temsilci | Penta Teknoloji |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.