Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


Güçlü AMD Ryzen? işlemciler, entegre AMD grafikleri ve etkileyici 15,6" FHD ekrana sahip Lenovo V15 Gen 4 dizüstü bilgisayar, hareket halindeyken çoklu görevler için idealdir. Wi-Fi 6'nın yanı sıra geniş bellek ve depolama alanıyla erişimin olduğu her yere bağlanabilirsiniz; böylece işinizi veya çalışmalarınızı kolaylıkla bitireceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, Bluetooth® ve bir dizi bağlantı noktasına sahiptir. Sayısal tuş takımı sayısal işleriniz için mükemmel iken Servis Kısayol Tuşu tek bir tıklamayla cihaz ayrıntılarını, garanti bilgilerini ve self servis seçeneklerini getirir.

Lenovo V15 Gen 4 ile verileriniz ve gizliliğiniz her şeyden önemlidir. En son Windows 11 güvenlik geliştirmelerinin yanı sıra, parolalar gibi kritik bilgilerinizi şifrelemek üzere Güvenilir Platform Modülü (TPM) ve siber tehditleri uzak tutmak için bir kötü amaçlı yazılım tespit özelliği de vardır. Ayrıca, web kamerası gizlilik deklanşörü, sizi kimlerin görebileceğini tam olarak kontrol etmenizi sağlar. Dahası, bu cihaz 810H gerekliliklerine göre MIL-SPEC testine tabi tutulmuştur;başka bir deyişle, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kısacası, bu dizüstü bilgisayarı nerede kullanırsanız kullanın, işlerinizi halletmek konusunda içiniz rahat olabilir.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Günlük |
| Laptop Serisi? | V Serisi |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 5 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 5 7520U |
| Temel Frekans? | 2.80GHz |
| Turbo Frekans? | 4.30GHz |
| Önbellek? | 4MB |
| Çekirdek Sayısı? | Dört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5 |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 8GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | 2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 250 nits |
| Renk Gamı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | LED |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | 802.11ac |
| Bluetooth? | Versiyon 5.1 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 1.4 |
| Video Portu? | Var |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | HD Kamera |
| Ses? | 2 hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Yok |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 38 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Sert Plastik |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 82YU0124TX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.