Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Intel vPro® Essentials ve 12. Nesil Intel® Core? U15'ye kadar işlemci seçenekleri ile donatılan çok yönlü ikisi bir arada ThinkPad L13 Yoga Gen 3 dizüstü bilgisayar, zorlu işlerin altından kalkmak için geliştirildi. Windows 11 Pro, geniş depolama ve büyük bellek sayesinde, bu dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar ile işlerinizi kolayca halledin.

Dizüstü bilgisayarınızda çalışmak artık daha kolay. Yüksek çözünürlüklü ve geliştirilmiş görüntü oranlı ekran seçenekleri ile L13 Yoga Gen 3 ikisi bir arada daha sürükleyici bir görsel deneyim sunuyor. Dolby Audio?, Dolby Voice® yapay zeka tabanlı gürültü önleme teknolojisi ve FHD kamera opsiyonu da video görüşmeleri çok daha net hale getiriyor.

Thunderbolt? 4 ve HDMI 2.0 gibi bağlantı noktalarına sahip olan L13 Yoga Gen 3 dizüstü bilgisayarla çevre birimlerinizi, monitörlerinizi ve diğer cihazları bağlamak çok kolay. Üstelik WiFi 6E* ve opsiyonel 4G/LTE WWAN** ile her yerde gigabit hızında internet bağlantısı sunan bu dizüstü bilgisayar, hareket halinde çalışmak için ideal.
*6GHz Wi-Fi 6E fonksiyonu, Wi-Fi 6E destekleyen işletim sistemi, router ve bağlantı noktası gerektirmektedir ve ilgili yerel yönetmeliklere ve spektrum tahsisine tabidir.
**Opsiyonel WWAN bölgeye bağlıdır ve satın alım sırasında belirlenmelidir. Ağ hizmet sağlayıcısı gerektirir.

Kapsamlı ve entegre ThinkShield güvenlik çözümleri süiti ile korunan ThinkPad L13 Yoga Gen 3 PC hem cihazınızı hem verilerinizi koruyor. Tile-ready tasarımı sayesinde, dizüstü bilgisayarınızın her an nerede olduğunu bileceksiniz. Parmak izi okuyucu ve kalabalık mekanlarda meraklı gözlerin ekranınıza bakmasına engel olan PrivacyGuard ekran seçeneği gibi yapay zeka destekli özelliklerle güvenliğinizi üst seviyeye çıkaracaksınız.

ThinkPad dizüstü bilgisayarları güvenilir ve sağlam kılmak için, Amerikan Savunma Bakanlığı?nın MIL-STD 810H standartlarından yararlanıyoruz. 12 standarda ilişkin 200?den fazla kalite kontrol testinden geçen bu cihaz, en zorlu çevresel koşullarda bile çalışabilecek şekilde tasarlandı. Kutup buzullarından kum fırtınalarına kadar en zorlu ortamları simüle eden bu testlerde, cihazın sıcaklık, basınç, nem, titreşim gibi faktörlere dayanıklılığı sınandı.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Premium |
| Laptop Serisi? | ThinkPad |
| Laptop Türü? | 2si1 Arada |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 165U |
| Temel Frekans? | 1.70GHz |
| Turbo Frekans? | 4.90GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel UHD |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel UHD |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5 |
| Bellek Düzeni? | 1 x 32GB |
| Max.Bellek? | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Arc |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Arc Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 13 - 13.4 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Var |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery 3.0 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | 1 |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 1 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | FHD IR 1080p |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 45.6 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 21LM0037TX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.