Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Türü? | Intel |
| Soket Yapısı? | Soket 1700 |
| İşlemci Teknolojisi? | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli? | 14.Nesil |
| Temel Frekansı? | 3.50 GHz |
| Turbo Frekansı? | 5.30 GHz |
| Önbellek? | 24MB |
| Çekirdek Sayısı? | 14 |
| Güç Tüketimi? | 125 W |
| Üretim Teknolojisi? | 10 nm |
| Soğutucu Fan? | Yok |
| Kutusu? | Var |
| Series | Intel 14 Nesil |
| Options | i5 14600K |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BX8071514600K |
| Marka | Intel |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.