Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Aşırı ısınma ve yavaşlama olmadan işleme, simülasyon ve gerçek zamanlı ışın izleme olanağı sağlamak üzere düzenlenmemiş şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Genişletme alanı ve aletsiz erişim, ihtiyaçlarınız arttıkça bileşenleri yükseltmeyi ve eklemeyi kolaylaştırır.

Bilgisayarınızın en yüksek performansı elde etmek için lider yazılım uygulamaları için sertifikalı olduğunu bilerek endişelenmeden çalışın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | Workstations |
| İşlemci? | Intel Core i9 |
| İşlemci Nesli? | 14.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i9-14900 |
| Temel Frekans? | 2.10GHz |
| Turbo Frekans? | 5.80GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 4800MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 128GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel UHD Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel UHD 770 |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Ekran Boyutu? | Yok |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Wi-Fi? | Yok |
| Bluetooth? | Yok |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Var |
| Display Portu? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | 2 |
| Usb 3.0? | 1 |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 6 |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Audio Chipset? | Windows 11 Pro |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Yerinde Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A2HZ9ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.