Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Aşırı ısınma veya gecikme olmadan render, simüle ve gerçek zamanlı ışın izleme yapabilmeniz için sıfır kısma için tasarlanmıştır.

Genişletme alanı ve araçsız erişim sayesinde, ihtiyaçlarınız değiştikçe bileşenleri kolayca yükseltebilir ve ekleyebilirsiniz.

En yüksek performansı sağlamak için PC'nizin önde gelen yazılım uygulamalarıyla onaylandığını bilerek güvenle çalışın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | Workstations |
| İşlemci? | Intel Core i7 |
| İşlemci Nesli? | 14.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i7-14700K |
| Temel Frekans? | 2.50GHz |
| Turbo Frekans? | 5.60GHz |
| Önbellek? | 33MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmi Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel UHD 770 |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 4800MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (12GB) |
| Grafik Serisi? | GeForce RTX 40 Serisi |
| Grafik İşlemcisi? | GeForce RTX4070 |
| Grafik Genişliği? | 192Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR6X |
| DLSS Sürümü? | DLSS 3.5 |
| Ekran Boyutu? | Yok |
| Ekran Parlaklığı? | Yok |
| Renk Gamı? | Yok |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Yok |
| Wi-Fi? | Yok |
| Bluetooth? | Yok |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Yok |
| Display Portu? | Var |
| Type-C? | 3 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 4 |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Audio Chipset? | Windows 11 Pro |
| Optik Okuyucu? | Var |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Yerinde Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A2JA1ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.