Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

All-in-one tasarımda sunulan güçlü performans ve iyileştirilmiş video özellikleriyle başarıya ulaşın.

Güçlü Intel® işlemci ile son teknolojiye uygun fiyata sahip olun.

Üç tarafı mikro kenarlı ekranla donatılan bu ince, şık All-in-One bilgisayar masanızda daha az yer kaplar.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | All in One Pc |
| İşlemci? | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli? | 13.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i5-1335U |
| Temel Frekans? | 3.40GHz |
| Turbo Frekans? | 4.60GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | On Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Iris Xe |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Iris Xe |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR4 3200MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Uyumlu Bellek? | Notebook DDR4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| Sabit Disk Hızı? | Yok |
| SSD? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Iris Xe Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Iris Xe |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 23.8 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 250 nits |
| Renk Gamı? | %72 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD IPS Parlama Önleyici |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 1.4 |
| Display Portu? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | 2 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Speaker? | Belirtilmemiş |
| Audio Tipi? | Belirtilmemiş |
| Audio Chipset? | Realtek ALC3274 |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Var |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Yerinde Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A1JZ3ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.