Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HP Smart Sense özellikli yeniden tasarlanmış HP Elite x360 1040 bilgisayarda yapay zekanın gücünden faydalanın.

5MP IR kamera, otomatik kadrajlama ve Dynamic Voice Leveling ile kendinizi en iyi şekilde gösterin ve duyurun.

HP Wolf Pro Security Edition bilgisayarlarda HP Sure Click Pro ile HP Sure Sense Pro bir araya getirilerek, 1 yıllık veya 3 yıllık HP Destek kullanıcı lisansı üzerinden standart sürümlere göre daha derinlemesine kapsama sağlanır. Bu da BT yönetimli bilgisayar ortamı gerektirmeyen güçlü ve tek bir çözümdür.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Premium |
| Laptop Serisi? | EliteBook |
| Laptop Türü? | OLED Ekranlı |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 155H |
| Temel Frekans? | 2.50GHz |
| Turbo Frekans? | 4.80GHz |
| Önbellek? | 24MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Arc |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Arc Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5X |
| Bellek Düzeni? | 1 x 32GB |
| Max.Bellek? | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | Belirtilmemiş |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Arc |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Arc Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 400 nits |
| Renk Gamı? | %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Var |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | Belirtilmemiş |
| Wi-Fi? | WiFi 6E (2x2) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | DisplayPort |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 1 |
| Usb 4.0? | 2 |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 1 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | FHD IR |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Sıvıya dayanıklı |
| Pil Teknolojisi? | 6 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 64 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 9G0G7ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.