Ebrar Bilgisayarı LinkedInde Görüntüleyin
Büyük İndirim Fırsatları
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.
 • Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
 • Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.
 • Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.
   

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

 • Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş, orijinal ambalajında,
 • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
 • Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile,
 • Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalı
 • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

 • Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır.
 • Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.
 • Bu süre havale ödemeler için 1, kredi kartları için en geç 3, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

BenQ LU930 5000 Ans 1920x1200 WUXGA Hdmı RJ45 USB 360 Döndürme DLP Lazer Projeksiyon

Bu ürün tekrar stoğa girdiğinde haberdar olun

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Parlaklık : 4000 Ansilümen||Kontrast : 20000:1||Lamba Ömrü : 5000 saat
KDV Dahil 15.769,00 TL
Ekran Boyutu : 27"||Kontrast : 1000:1||İzleme Açısı : 170 - 160||Ekran Oranı : 16:9||Parlaklık : 300 cd/m
KDV Dahil 6.889,00 TL
Ekran Boyutu : 27||Kontrast : 1000:1||İzleme Açısı : 178 - 178||Ekran Oranı : 16:9||Parlaklık : 400 cd/m
KDV Dahil 11.689,00 TL

BenQ LU930 5000 Ans 1920x1200 WUXGA Hdmı RJ45 USB 360 Döndürme DLP Lazer Projeksiyon

BlueCore Lazer Teknolojisi

Devrim Niteliğindeki BlueCore Lazer Teknolojisi:Dünyanın 1 Numaralı DLP markası BenQ, kurumsal ortamlarda profesyonel sunum için WUXGA çözünürlüğünü ortaya çıkaran LU930 ile eksiksiz yenilikçi kurumsal BlueCore lazer projektör serisini sunar.

Üst Seviye Parlaklık: Hassas Şekilde Hizalanmış Yüksek Çıkışlı Lazer Kaynağı

BlueCore lazer diyotlarının sıfır sapma hizalaması, ışık tünelindeki ışık akısını ve ışığın etkinliğini 5.000 lümene arttırır.

Üst Seviye Performans

İkincil Sarı Dolgulu Renk Tekeri

Çift senkronize BlueCore renk tekeri, ilave sarı segment kullanır ve en iyi renk performansı için kusursuz RGBY spektrumları oluşturur.

Üst Seviye Dayanıklılık

Hava Almayacak Şekilde Kapalı DLP Yongası

Renk tekeri üzerinden saf ışığı yansıtan iki milyondan fazla mikro aynadan oluşan DLP yongası, bozulma olmadan 20.000 saatin üzerindeki ısıya direnmek için hava almayacak şekilde kapatılmıştır.

Üst Seviye Görüntü Kalitesi

Çift Renk Tekeri, En İyi Renk Performansı için %92 Rec.709 Renk Alanı Üretir LU930’un güçlü BlueCore lazer yansıtması, %92 Rec.709 renk alanına ulaşan benzersiz renk performansı sağlamak için çift renk tekeri sistemi kullanır. LU930, renk oranlarını ve RGBY renginin saflığını arttırarak, üstün sunum kalitesi sağlamak için renk doygunluğunu önemli ölçüde iyileştirir.

Üstün Sunum Kalitesi için Gelişmiş İnfografik Modu

BenQ İnfografik Modu, tüm modern ticari işletmelerin çaba gösterdiği infografik ağırlıklı sunumların üstesinden gelmekle ilgili mevcut kurumsal trende mükemmel bir şekilde uyuyor. İnfografik Modu, LU930’un yüksek parlaklığı ve %92 Rec.709 renk alanı aracılığıyla daha iyi renk tonlaması sayesinde, infografik metni ve grafikleri detaylı bir şekilde sergilemek için mükemmeldir ve sunum moduna göre daha doygun ve canlı renk performansı sunar. BenQ geliştirme teknolojisine sahip Video Modu ayrıca, ortam ışığı bulunan toplantı odasında video oynatılırken dinamik renk detaylarını korumak için tasarlanmıştır.

Maksimum Göz Rahatlığı için Yüksek Parlaklık ve LumiExpert™ Ortam Işığı Algılayıcısı

LU930'daki 5000 lümen yüksek parlaklık, sunum yapan kişilerin ve katılımcıların rahat bir şekilde aydınlatılmış orta büyüklükteki konferans odalarında (20-40 kişi) sunum yapmasına olanak sağlar. BenQ kurumsal projektörün sahip olduğu yeni LumiExpert™ teknolojisi, bir toplantı odasının ortam ışığı koşullarını otomatik olarak algılayabilir ve netliği ve konforu en üst düzeye çıkarmak için projektörün parlaklığını ayarlayabilir. İster karanlık toplantı odasında, ister aydınlık bir ofiste sunum yapılsın, LumiExpert™ BenQ Kurumsal projektörlerin en yüksek performansı sunmasını garanti eder.

Kalıcı Canlı Renkler için DLP Teknolojisi

BenQ BlueCore lazer projektörler, 1 yongalı DLP tasarımının mutlak güvenilirliğini esas alır. Son derece dayanıklı DLP yongası bozulma olmadan 20.000 saatin üzerinde çalışabilir, bu sayede sayısız kullanım sonrasında gerçeğe yakın renkler ve net okunabilir metinler sağlar.

Zor Koşullar için Üstün Toz Geçirmezlik

BenQ LU930 lazer projektör, lazer modülünü ve fosfor tekerini korumak için kapalı ışık kaynağı motorlarıyla tasarlanmıştır. Servis maliyetlerini ve parlaklık bozulması arıza süresini önemli ölçüde azaltır. Bu tasarım, uluslararası toz geçirmezlik derecesi IP5X için toz odası test standardını geçmiştir.

Çok Yönlü Kablosuz Sunum Çözümleri

BenQ, birinci sınıf InstaShowTM kablosuz sunum sisteminden kullanımı kolay QCast Yansıtma Wi-Fi dongle'a kadar değişen toplantı odası uygulamalarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere eksiksiz Full HD kablosuz sunum çözümleri* serisi sunar.

Full HD Kablosuz Sunumu Başlatmak için Tek Düğme

BenQ InstaShow™, birden fazla sunum yapan kişinin herhangi bir cihazdan yönlendirmesine olanak sağlayan benzersiz sıfır yazılım bir çözümüdür. Tak ve çalıştır cihaz, sürücü kurulumu gerektirmez ve herhangi bir işletim sistemi veya donanım platformuyla uyumludur, bu durum sunum yapan kişilerin daha iyi toplantı verimliliği için kablosuz olarak sırayla sorunsuz sunum yapmasını kolaylaştırır.

Akıllı Cihazlardan Kablosuz Multimedya Sunumu

BenQ, kurumsal çalışanların artan BYOD (kendi cihazını getir) ihtiyaçlarını karşılamak için toplantıdaki katılımcılarının herhangi bir mobil cihazdan videolar, belgeler ve canlı kamera (video) da dahil Full HD multimedya içeriği kablosuz şekilde paylaşmasına olanak sağlayan QCast Yansıtma Wi-Fi Dongle'ı sunar. BenQ kablosuz çözümleri, son derece etkili toplantılar için tam katılımcı desteğini, işbirliğine dayalı ekip çalışmasını ve ilham veren tartışmaları teşvik eder.

Mükemmel Kurulum Esnekliği

360° Döndürerek Yansıtma:BenQ'nun LU930 projektörü, belirli bir açıyla dikey olarak eğilebilir ve herhangi bir boyuttaki kurumsal mekanlarda sunum talebini karşılamak için tavana, duvarlara, zeminlere veya açılı tabelalara yansıtmaya imkan verir.

İdeal Yansıtma Hizalaması için Gelişmiş Görüntü Kalibrasyonu: LU930, trapezoid etkisini gidermek için hem yatay hem de dikey eksenlerde ±30°'lik iki boyutlu trapezoid düzeltme aralığı ile donatılmıştır. Bu durum, projektörün merkez dışına monte edilmesi gerektiğinde karşılaşılan yaygın bir olaydır. Kurulum yapanlar, mükemmel biçimde hizalanmış görüntü geometrisi için her bir köşeyi sırayla ayarlamak amacıyla Köşe Sığdırma kontrolünü kullanabilir.

Son Derece Entegre Ağ Kontrolü ve Yönetim Sistemi Uyumluluğu

Kapsamlı Kontrol Sistemi Uyumluluğu:LU930, LAN aracılığıyla ağ kontrolü gerçekleştiren Extron, Crestron ve PJ-Link gibi önde gelen projektör kontrol sistemleriyle tam olarak uyumludur ve kurumsal ağ altyapılarına entegrasyonu kolaydır. LU930, LAN altyapısının mevcut olmadığı durumlarda, 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulumlar için RS-232 bağlantısını da destekler.

BenQ Yazılım ile Merkezi Kontrol: BenQ merkezi kontrol yazılımı, birden fazla dijital projektörün yerel bir ağ aracılığıyla BT yöneticileri/teknisyenleri tarafından uzaktan ve merkezi olarak yönetilmesini sağlayan bilgisayarlar için bir yönetim aracıdır. Yönetim özelliklerinde, projektörleri ayrı ayrı veya gruplar halinde uzaktan izleme, kontrol etme ve yapılandırma yeteneği bulunur.

Kullanıcı Avantajı

Lazer Işığı Zaman İçinde Değer Yaratır:BenQ BlueCore lazer projektörlerin lazer ışık kaynağı, 20.000 saat bakım gerektirmeyen çalışmayı garantileyen lazer ışık kaynaklarına sahiptir ve lamba değişimine ve bakımına yönelik maliyetlerden tasarruf sağlar. BlueCore’un değeri, tipik uzun ömürlü lambaların ortalama parlaklık bitme süresine bağlı olarak, projektörün kullanım ömrü boyunca 10 lamba değişimi değerinin üzerine çıkar.

Enerji kullanımını en üst düzeye çıkarmak için çoklu aydınlatma modları

LU930, yansıtılan görüntüyü çeşitli ortam aydınlatma durumlarında optimize etmek için çoklu aydınlatma modlarıyla birlikte gelir. Bu özellik, enerji tüketimini optimize ederken ve projektörün ömrünü uzatırken, herhangi bir ortamda genel görsel deneyimi geliştirmek için ideal parlaklık seviyesini garanti eder.

Anında Açma/Kapama ve Sinyal Gücü Açma

BlueCore lazer projektör, lambalı bir projektörün yarısı kadar bir sürede açılır ve bekleme süresini ve güç tüketimini azaltır. Sinyal gücü açma özelliği, projektörünüzü VGA veya HDMI giriş sinyali algılandığında otomatik olarak açar ve BenQ’nun BlueCore lazer projektörlerinin kullanım kolaylığını daha da artırır.

Teknik Özellikler
Görüntü TeknolojisiLazer
ÇözünürlükFull HD
Parlaklık5000 - 6000 ANS
3D DesteğiYok
HDMIVar
USBVar
VGAYok
Wi-FiYok
Diğer Özellikler
Stok KoduLU930
MarkaBenQ
Stok DurumuSorunuz
Garanti (Yıl)3
4718755080647
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
Ebrar Bilgisayar Facebook'ta Ebrar Bilgisayar X'te Ebrar Bilgisayar YouTube'da Ebrar Bilgisayar Instagram'ta Ebrar Bilgisayar LinkedIn'de Ebrar Bilgisayar TikTok'ta Ebrar Bilgisayara ulaşın

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki mail adreslerimizden, telefon veya whatsapp hattımızdan bizlere hızlıca ulaşarak istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FATURANIZA ULAŞIN

Sipariş numaranız ile faturanıza kolayca ulaşabilirsiniz.
 
 
KATEGORİLER MARKALAR SATIŞ ÖNCESİ SATIŞ SONRASI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Notebook Asus Kargo Firması Sipariş Takibi Banka Hesap No
Bilgisayar Dell Kargo Ücreti Sipariş İptali 3D Güvenli Ödeme
Hazır Sistemler MSI Kargo Teslimatı İade İşlemleri Hakkımızda
Bilgisayar Bileşenleri Gigabyte Hasarlı Teslimat İade ve Değişim K.V.K.K. Politikası
Veri Depolama HP Ofisten Teslim Al Ödeme İade Çerez Politikası
Monitörler Lenovo Teslimat Süresi Fatura Değişikliği Gizlilik Politikası
Çevre Birimleri Samsung Garanti ve Destek Adres Değişikliği Yasal Uyarı
Yazıcılar Razer Tükenen Ürünler Yetkili Servis Adresi Yasal Haklar
Güven Damgası Alan Güvenilir Site - Ebrar Bilgisayar
Güven damgası alan
güvenilir site
ebrarbilgisayar.com ETBIS'te kayıtlıdır.
E-ticaret bilgi platformu
ETBIS'e kayıtlıdır
EbrarBilgisayar App Store'da
EbrarBilgisayar Google Play Store'da

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.