Ebrar Bilgisayarı LinkedInde Görüntüleyin
Ürün İncelemeni Yap

50$ Steam Kodu Kazan

HEMEN KEŞFET
İade talebi ve işlem takibini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.
 • Ebrarbilgisayar'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde EbrarBilgisayar'a başvurarak, iade koşulları kapsamında kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
 • Üye girişi yaptıktan sonra "Benim Sayfam" altında "Arıza / İade Takibi" başvurusunda bulunarak talebinizi iletebilirsiniz.
 • Talebinizi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.
   

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

 • Ürün teslim alındığı haliyle, kullanılmamış ve hasar görmemiş, orijinal ambalajında,
 • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
 • Orijinal kutunun bozulmaması ve kargo taşımasında hasar oluşmaması için korumalı ambalaj ile,
 • Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi, bant veya yazılar olmamalı
 • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi:

 • Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır.
 • Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.
 • Bu süre havale ödemeler için 1, kredi kartları için en geç 3, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

Qnap TS-873 8 Disk Yuvalı Nas Depolama Ünitesi

Bu ürün tekrar stoğa girdiğinde haberdar olun

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Bellek : 1GB||Max.Kapasite : 2x18TB||Disk Boyutu : 3.5 inc||Ethernet : 1x 2.5 Gigabit||Bağlantı : 2x USB 3.2 Gen 1
KDV Dahil 8.779,00 TL
Bellek : 1GB||Max.Kapasite : 4x18TB||Disk Boyutu : 3.5 inc||Ethernet : 1x 2.5 Gigabit||Bağlantı : 2x USB 3.2 Gen 1
KDV Dahil 12.869,00 TL
Bellek : 2GB||Max.Kapasite : 4x18TB||Disk Boyutu : 3.5 inc||Ethernet : 1x 2.5 Gigabit||Bağlantı : 3x USB 3.2 Gen 1
KDV Dahil 16.739,00 TL

Qnap TS-873 8 Disk Yuvalı Nas Depolama Ünitesi

Kısa Derinlikli Rafa Monte çift 2.5 GbE NAS. Sanal uygulamalar için 10/25GbE veya M.2 SSD önbelleğe alma PCIe genişletilebilirliğini destekleyen Dört çekirdekli AMD Ryzen™ işlemci ile güçlendirilmiştir (QTS veya QuTS kahraman işletim sistemlerini destekler)

Kompakt 2U raf tipi TS-873AeU-RP, AMD Ryzen™ V1000 serisi V1500B dört çekirdekli/sekiz iş parçacıklı 2,2 GHz işlemciyi ve çift 2,5 GbE bağlantısını tek bir kasada birleştirir. Önceki nesliyle karşılaştırıldığında, TS-873AeU-RP, NVMe SSD önbellek hızlandırma veya Edge TPU destekli AI görüntü tanıma için iki M.2 PCIe Gen3 x 1 bağlantı noktası ile geliştirilmiştir. Kapsamlı yazılım çözümleriyle entegre edilmiş son teknoloji donanım, TS-873AeU-RP'yi sanal makineler veya yoğun çok kullanıcılı erişim gibi kaynak gerektiren uygulamalar ve görevlerin üstesinden gelmek için önde gelen seçim haline getirir. Yalnızca 11,7 inçlik (297,4 mm) alandan tasarruf sağlayan kısa derinlik tasarımı, küçük medya dolaplarına veya çok fazla kablo bulunan yerlere kurulumu kolaylaştırır. TS-873AeU-RP ayrıca maksimum sistem çalışma süresi sağlamak için iki yedekli güç kaynağına sahiptir.

2U Boyutta %38'e varan azalma için kısa derinlik tasarımı

2U rafa monte TS-873AeU-RP, yalnızca 11,7 inçlik (297,4 mm) kısa derinlik tasarımına sahiptir, bu da onu daha küçük raflar, duvara monte AV raf kabinleri ve ağ raf kabinleri için mükemmel bir seçim haline getirir. Kısa derinlikli tasarımın sağladığı alan, kablolama veya havalandırma için ayrılabilir. TS-873AeU-RP, esnek dağıtım için yerden tasarruf sağlar ve özellikle ofisler, görsel-işitsel odalar ve güvenlik gözetim kaydı dahil olmak üzere birden fazla konum ve uygulama için uygundur.

SSD önbelleğe alma ve hızlandırılmış AI destekli görüntü tanıma için iki M.2 PCIe Gen3 yuvası

8 yuvalı TS-873AeU-RP, geliştirilmiş performans için önbellek hızlandırma veya SSD depolama havuzları veya AI görüntü tanıma için Edge TPU sağlayan iki M.2 PCIe Gen3 x 1 yuvası ile donatılmıştır.

PCIe Gen3 genişletmesi ile bol G/Ç yetenekleri

TS-873AeU-RP, uygulama potansiyelini genişletmek için çeşitli genişletme kartlarının takılmasına izin veren bir PCIe Gen 3 x 8 yuvasına sahiptir.

Uygun fiyatlı bir Fiber Kanal SAN ortamı oluşturun

Ortak Fiber Kanal Depolama Alanı Ağları (SAN) cihazları genellikle maliyetlidir. TS-873AeU-RP'ye QNAP çift bağlantı noktalı 16 Gb Fiber Kanal genişletme kartlarını takarak, bir SAN ortamına NAS eklemek için daha bütçe dostu seçenekleriniz olur. iSCSI ve Fiber Kanal uygulamasını kullanarak bir Fiber Kanal Hedefi belirleyebilirsiniz. Ayrıca, LUN Maskeleme ve Bağlantı Noktası Bağlama özellikleri, ek bir veri güvenliği katmanı sağlar.

Çok sürümlü anlık görüntüler, fidye yazılımı tehditlerini azaltır

TS-873AeU-RP, sistemin durumunu herhangi bir zamanda kaydeden blok tabanlı anlık görüntüleri destekler. Belirli bir zaman noktasına geri yüklenebilen verilerin korunmasına yardımcı olarak, fidye yazılımı tehdidinin azaltılmasına büyük ölçüde yardımcı olur.

Sanallaştırma için güvenilir, yüksek performanslı depolama

TS-873AeU-RP, ana akım sanallaştırma ortamları için güvenilir, yüksek performanslı ve uygun maliyetli bir depolama çözümü olarak blok tabanlı iSCSI LUN'u destekler. Sırasıyla ESXi sunucusu ve Hyper-V için sunucu yüklemesini boşaltarak performansı artırmak için VMware® VAAI ve Microsoft® ODX'i destekler.

iSER ile VMware Sanallaştırma için optimize edilmiş performans

RDMA (iSER) protokolü için iSCSI Uzantıları, VMware® ESXi depolamanın veri aktarım performansını artırır ve ESXi sunucusunun CPU yükünü azaltır. iSER desteği , Mellanox® ConnectX-4 denetleyicisini kullanan bir QNAP QXG-10G2SF-CX4 10GbE PCIe kartı takılarak TS-873AeU-RP'ye eklenebilir . iSER, zorlu sanallaştırma uygulamalarını optimize etmek için önemli bir araç sağlayarak performansta önemli bir artış sağlayabilir.

En iyi dosya depolama ve işbirliği merkezi

TS-873AeU-RP, dosyaları depolamak, yönetmek, senkronize etmek, aramak ve arşivlemek için zengin uygulamaları entegre eder. Windows®, Mac® ve Linux®/UNIX® genelinde kolaylaştırılmış dosya paylaşımı için SMB/CIFS, AFP ve NFS protokollerini destekler ve dosyalarınızı profesyonel olarak yönetmek için en akıllı NAS çözümünü sağlar.

dosya istasyonu

TS-873AeU-RP'deki tüm dosyaları yönetin, erişin ve paylaşın ve anlık görüntü dosyalarını görüntüleyin - tümü web tarayıcınızdan. Ayrıca uzak NAS klasörlerini ve bulut depolamayı kolayca bağlayabilirsiniz.

Qsync

TS-873AeU-RP'ye yüklenen herhangi bir dosyayı bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi bağlantılı cihazlar için kullanılabilir hale getirin. Ekip projelerinin ve işbirliğinin esnekliğini artırmak için paylaşılan klasörleri ve ekip klasörlerini grup dosyası paylaşımı için eşitleyebilirsiniz.

Qsirch

QNAP'ın güçlü, Google benzeri arama aracı, anahtar kelimelere, renge ve daha fazla arama koşuluna göre resimleri, müzikleri, videoları, belgeleri ve e-postaları hızla bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, arama kriterlerinize göre tek seferlik veya otomatik arşivleme görevleri gerçekleştirmek için Qfiling'i destekler.

Q dosyalama

Dosya organizasyonunuzu otomatikleştirin ? yapmanız gereken tek şey dosyaları kategorilere ayırmak, bir program belirlemek ve gerisini Qfiling halletsin. Qfiling ayrıca filtrelenen dosyaları anında Geri Dönüşüm Kutusu'na taşıyan akıllı geri dönüşüme olanak tanır.

7/24 güvenlik için akıllı gözetim çözümü

QVR Elite, QNAP'ın abonelik tabanlı akıllı gözetim çözümüdür ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve daha yüksek ölçeklenebilirlik ile kolayca bir gözetim sistemi oluşturmanıza olanak tanır. Kayıtlar MP4 dosyaları olarak kaydedilir ve neredeyse her cihazda oynatılmasına izin verir. QVR Elite ayrıca QNAP NAS ile perakende ve kapı erişim sistemleri için akıllı yüz tanıma oluşturmak için QNAP AI tabanlı çözümleri de entegre ediyor. TS-873AeU-RP'de gözetim verileri için ayrılmış, bağımsız bir depolama alanı düzenleyebilir ve basitleştirilmiş kamera yönetimi, depolama alanı tahsisi, kamera canlı görüntüleme ve oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sabit sürücüleriniz için bir sağlık kontrolü

Sabit sürücüler NAS'ınızın kalbinde yer alır ve uzun vadeli sağlık ve güvenilirliklerini sağlamak kesinlikle çok önemlidir. QNAP, sabit sürücü sağlığını izlemenize yardımcı olacak çeşitli yöntemler ve araçlar sağlayarak verilerinizi ve dosyalarınızı korumak için proaktif kararlar almanızı sağlar.

SMART ve arka blok tarama

SMART değerlerinden herhangi biri anormal olarak bildirilirse veya hatalı bloklar algılanırsa, erken önlem alabilir ve olası veri kaybı oluşmadan önce sürücüleri değiştirebilirsiniz.

DA Drive Analyzer

DA Drive Analyzer, sürücülerin beklenen kullanım ömrünü tahmin etmek için ULINK bulut tabanlı yapay zekadan yararlanır ve NAS kesinti süresine ve veri kaybına karşı koruma sağlamak için gelecekteki sürücü değişimlerini planlamanıza yardımcı olur.

Seagate® IronWolf™ Sağlık Yönetimi

Desteklenen IronWolf™ veya IronWolf Pro™ sabit diskleri kullanırken, size eyleme geçirilebilir önleme, müdahale ve kurtarma seçenekleri sunarak genel sistem güvenilirliği iyileştirilir.

Optimum veri bütünlüğü ve güvenilirliği için QuTS hero işletim sistemine geçin

TS-873AeU-RP, QNAP'ın ZFS tabanlı NAS işletim sistemi olan QuTS hero'yu da destekler. Uçtan uca veri bütünlüğü, veri azaltma (satır içi veri tekilleştirme, sıkıştırma ve sıkıştırma) ve çok daha fazlasını sağlayan QuTS hero, iş verilerini korumak için en uygun ortamı sağlamak için ek sistem kaynakları kullanır.

QTS:Performans gerektiren görevler, ekipler arası dosya senkronizasyonu ve HDD-SSD hibrit depolama uygulamaları için uygundur.

QTS kahramanı:Son derece güvenilir veri koruması ve veri azaltma özelliğine sahiptir ve SSD tabanlı uygulamalar için optimize edilmiştir.

 • 1. QTS ve QuTS hero farklı dosya sistemleri kullanır. QTS'den QuTS hero'ya geçmeden önce tüm sürücüleri TS-873AeU-RP'den çıkarmalısınız.
 • 2. QuTS kahramanı, en az 8 GB belleğe sahip bir NAS gerektirir.
 • 3. Satır İçi Veri Tekilleştirme, en az 16 GB belleğe sahip bir NAS gerektirir (optimum performans için en az 32 GB bellek önerilir).
 • 4. Optimum sistem performansı elde etmek için QuTS hero sistem sürücüsünün en az iki SSD'li bir SSD RAID oluşturulması önerilir. Lütfen M.2 SSD çalışırken değiştirmenin yalnızca PCIe kartlarındaki (QM2 gibi) M.2 SSD yuvaları tarafından desteklendiğini unutmayın. NAS'ta yerleşik olarak bulunan M.2 SSD yuvaları, çalışırken değiştirmeyi desteklemez.
Teknik Özellikler
Disk Yuvası8
Sunucu TipiTower
Bellek4GB
Maximum Kapasite324TB
Disk Boyutu2.5 inc - 3.5 inc
EthernetVar
USB 3.1Yok
USB 3.2Var
USB 2.0Yok
ThunderboltYok
Diğer Özellikler
Stok KoduTS-873AeU
MarkaQnap
Stok DurumuSorunuz
Garanti (Yıl)2
4711103081082
SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
Ebrar Bilgisayar Facebook'ta Ebrar Bilgisayar X'te Ebrar Bilgisayar YouTube'da Ebrar Bilgisayar Instagram'ta Ebrar Bilgisayar LinkedIn'de Ebrar Bilgisayar TikTok'ta Ebrar Bilgisayara ulaşın

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki mail adreslerimizden, telefon veya whatsapp hattımızdan bizlere hızlıca ulaşarak istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FATURANIZA ULAŞIN

Sipariş numaranız ile faturanıza kolayca ulaşabilirsiniz.
 
 
KATEGORİLER MARKALAR SATIŞ ÖNCESİ SATIŞ SONRASI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Notebook Asus Kargo Firması Sipariş Takibi Banka Hesap No
Bilgisayar Dell Kargo Ücreti Sipariş İptali 3D Güvenli Ödeme
Hazır Sistemler MSI Kargo Teslimatı İade İşlemleri Hakkımızda
Bilgisayar Bileşenleri Gigabyte Hasarlı Teslimat İade ve Değişim K.V.K.K. Politikası
Veri Depolama HP Ofisten Teslim Al Ödeme İade Çerez Politikası
Monitörler Lenovo Teslimat Süresi Fatura Değişikliği Gizlilik Politikası
Çevre Birimleri Samsung Garanti ve Destek Adres Değişikliği Yasal Uyarı
Yazıcılar Razer Tükenen Ürünler Yetkili Servis Adresi Yasal Haklar
Güven Damgası Alan Güvenilir Site - Ebrar Bilgisayar
Güven damgası alan
güvenilir site
ebrarbilgisayar.com ETBIS'te kayıtlıdır.
E-ticaret bilgi platformu
ETBIS'e kayıtlıdır
EbrarBilgisayar App Store'da
EbrarBilgisayar Google Play Store'da

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.