Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Oyun |
| Laptop Serisi? | Stealth |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 9 290HX |
| Temel Frekans? | 2.10GHz |
| Turbo Frekans? | 5.50GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmidört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 6400MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 96GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 2TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (16 Gb) |
| Grafik Serisi? | GeForce RTX 50 Serisi |
| Grafik İşlemcisi? | GeForce RTX5080 |
| Grafik Genişliği? | 256Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR7 |
| Grafik Gücü? | 140 Watt |
| DLSS Sürümü? | DLSS 4 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Var |
| Ekran Boyutu? | 18 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | UHD+ |
| Çözünürlük? | 3840 x 2400 |
| Ekran Özelliği? | IPS-Level |
| Yenileme Hızı? | 120 Hz |
| Wi-Fi? | Killer WiFi 7 BE1750 |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | 2.5GbE |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Var |
| Type-C? | Yok |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | 2 |
| Kart Okuyucu? | SD Express |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Home |
| Webcam? | FHD IR 1080p |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Steelseries |
| Pil Teknolojisi? | 4 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A2WI-081TR |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Birlikte alınan ürünler
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.