Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Oyun |
| Laptop Serisi? | Raider |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Nesli? | AMD |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 9 8940HX |
| Temel Frekans? | 2.40GHz |
| Turbo Frekans? | 5.30GHz |
| Önbellek? | 16MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon 610M |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 96GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (12 Gb) |
| Grafik Serisi? | GeForce RTX 50 Serisi |
| Grafik İşlemcisi? | GeForce RTX5070Ti |
| Grafik Genişliği? | 256Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR7 |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | DLSS 4 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Var |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Renk Gamı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | QHD+ |
| Çözünürlük? | 2560 x 1600 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 240 Hz |
| Wi-Fi? | Killer WiFi 7 |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery 3.1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | 2 |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Home |
| Webcam? | FHD 1080p |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 4 hücreli pil |
| Pil Gücü? | Belirtilmemiş |
| Güç Adaptörü? | Belirtilmemiş |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Series | MSI Raider |
| Options | Ryzen 9 - 16GB - 1TB SSD - RTX5070Ti - 16 - W11 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B8WH-011TR |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Birlikte alınan ürünler
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.