Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
GeForce RTX 50 Serisi – Game Changer! NVIDIA Blackwell ile güçlendirilen GeForce RTX 50 Serisi ekran kartları, oyunculara ve içerik üreticilere çığır açan yetenekler sunar. Devasa bir yapay zeka gücüyle donatılmış olan RTX 50 Serisi, yeni deneyimlere ve üst düzey grafik kalitesine kapı aralar. NVIDIA DLSS 4.5 ile performansı katlayın, benzersiz hızda görüntüler oluşturun ve NVIDIA Studio ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Oyun |
| Laptop Serisi? | Raider |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 9 275HX |
| Temel Frekans? | 2.10GHz |
| Turbo Frekans? | 5.40GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmidört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Arc |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Arc Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 96GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen5 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (16 Gb) |
| Grafik Serisi? | GeForce RTX 50 Serisi |
| Grafik İşlemcisi? | GeForce RTX5080 |
| Grafik Genişliği? | 256Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR7 |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | DLSS 4 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Var |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | QHD+ |
| Çözünürlük? | 2560 x 1600 |
| Ekran Özelliği? | IPS-Level |
| Yenileme Hızı? | 240 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | 2.5GbE |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Var |
| Type-C? | Yok |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | 2 |
| Kart Okuyucu? | SD Express |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Home |
| Webcam? | 1080p FHD 30fps |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Steelseries |
| Pil Teknolojisi? | 4 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B2WI-021TR |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Birlikte alınan ürünler
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.