Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


PRO MP275QPDG, 27-inch 16:9 WQHD 100Hz Docking monitör, zincirleme bağlantı desteğinin yanı sıra USB Type-C üzerinden 98W güç iletimi, RJ45 Ethernet ve görüntü sinyalini tek bir kablo üzerinden ulaştırabilen Docking özelliğine sahiptir. Üretkenlikte en iyi çözümü arayan profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır.


Sisteminizi USB Type-C (DP Alt. ve 98W PD desteği) ve RJ45 Ethernet gibi ek bağlantılarla güçlendirin.
Tek bir USB Type-C kablosu üzerinden 98W şarj, görüntü, veri aktarımı ve Ethernet bağlantısı yapabilir, böylece kablo sayısını azaltarak çalışma alanınızda yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.
Dahili LAN bağlantısı sayesinde adaptörlere ihtiyaç duymadan kararlı kablolu ağ desteği sunar.
MSI Power Link ile monitörünüzü ve MSI Mini-PC?nizi aynı anda, tek bir düğmeyle açın.
Veri transferi, DisplayPort Alt modu üzerinden görüntü çıkışı ve 98W hızlı şarj sunan tek bir port ile USB Type-C bağlantısının tüm potansiyelini ortaya çıkarın. Ayrıca Ethernet desteği ile üretkenliğinizi tek ve çok amaçlı bir bağlantıyla geliştirin.

Sistem kurulumunu zincirleme bağlantı desteği ile kolaylaştırın. İki monitörü tek kablo ile seri olarak bağlayabilir, böylece daha az bağlantı noktası kullanabilirsiniz. Çalışma alanınızdaki kablo kalabalığından kurtularak çok monitörlü ve akıcı bir çalışma sistemi oluşturabilirsiniz.
*NOT* Daisy Chain işlevi için USB Type-C kablosunun görüntü çıkışı kaynağı olarak kullanılması gereklidir. Zincirleme görüntü çıkışının kullanılabilmesi için monitörlerin Display Port kablosu ile bağlanması gereklidir.

LAN portu olmayan bir laptopunuz mu var? Type-C kablosu ile monitörünüzün dahili LAN portunu kullanarak güvenli kablolu ağ bağlantısına kavuşun.

HDMI? CEC destekli MSI Power Link, bağlanan MSI mini-PC'lerin de monitör ile aynı anda açılmasına olanak tanır.

Webcam ve hoparlörler ile online toplantılarınızda berrak ve yüksek kaliteli iletişim deneyimi yaşayın.
KVM özelliği sayesinde birden fazla bilgisayarı tek bir monitör ile kullanın.
PiP ve PbP yetenekleri sayesinde birden fazla görüntü kaynağını aynı anda ekranda görebilirsiniz.

Dahili web kamerası, dijital mikrofon ve 2 adet 2W hoparlör ile akıcı, yüksek kaliteli online toplantı deneyimi sunar.
KVM fonksiyonu, aynı monitöre bağlı ik bilgisayar arasında tek bir hareketle kesintisiz geçiş yapabilmenizi sağlar. Böylece hem zaman kazandırır, hem de sizi kablo değiştirme zahmetinden kurtarır.

PIP (görüntü içinde görüntü) işlevi, monitörünüzde farklı bir kaynağa bağlı görüntüyü daha ufak bir ekran içinde açar. Böylece çalışmakta olduğunuz iş kesintiye uğramadan mükemmel multitasking deneyimi yaşayabilirsiniz.
PBP (Görüntü yanında görüntü) işlevi ise monitörünüzde iki farklı kaynaktan gelen iki görüntüyü yan yana gösterir.

Monitörünüz, ergonomik tasarımı ve göz koruma özellikleri ile sağlığınıza dikkat eder. Gelişmiş konfor ve daha sağlıklı bir üretkenlik için.
MSI EYE CARE TEKNOLOJİSİ İLE - Less Blue Light + Anti-Flicker + Anti-Glare

MSI, Amsler Grid testini yaparken herhangi bir çizginin bulanık, bozuk veya çarpık göründüğünü farkettiğiniz anda 20 dakika mola vermenizi tavsiye ediyor.
MSI, dik bir şekilde oturmanızı ve oturma yüksekliğinizi gözleriniz monitörün üst kısmının 1/9?una hizalanacak şekilde ayarlamanızı tavsiye ediyor. İyi bir oturma pozisyonu, boyun ve omuz ağrılarını etkin bir şekilde engelleyebilir.
Bu testi yapmak için sol gözünüzü sol elinizle kapatın ve resme yakından bakın. MSI, bazı çizgilerin diğerlerinden daha gri göründüğünü farkettiğiniz anda 20 dakika mola vermenizi tavsiye ediyor.


100Hz tazeleme hızı ile en akıcı konferans görüşmelerine katılın, hazırladığınız reklam videolarını müşterilerinize mükemmel akıcılıkta izletin. VESA araştırmalarına göre kullanıcıların %95?i, normal kullanımda ?kırpışmasız? görüntü için standart tazeleme hızını artık 85Hz olarak kabul ediyor.
? 85Hz ? ?Video-dostu? bir hız olmasa da, ?kırpışmasız? görüntü için ergonomik gereksinimleri karşılamayı amaçlayan PC ekranları için varsayılan standart haline geldi. Bu tazeleme oranında tipik bir CRT monitör, kullanıcıların %95?inden fazlası için standart izleme koşullarında ?kırpışmasız? olarak algılanıyor. ? - VESA Koordineli Görüntü Zamanlama Standardı Sürüm 1.2


Uygun bir pozisyonda çalışmak yalnızca işinizi olumlu olarak etkilemez, aynı zamanda genel sağlığınız açısından da son derece önemlidir. Ayrıca 4 yönlü ayarlanabilir standı sayesinde dikey çalışma alanına ihtiyaç duyanlar için ek verimlilik sunar.

G-Sensor teknolojisi ekranınızın konumunu her harekete otomatik olarak uyumlandırarak kesintisiz adaptasyon sağlar. Ekranınızı yatay konumdan dik konuma çevirirken veya cihazınızın yerini değiştirirken G-Sensor üretkenliğinizi ve konforunuzu zahmetsiz ve sezgisel bir şekilde geliştirir.

4 yönde ayarlanabilir esnekliği ve Mini-PC?nizin montajı için kolaylaştırılan standı ile monitörünüz masanızın daha düzenli olmasını sağlar.

IPS paneller geniş açılarda renk doğruluğunu koruyarak birlikte çalışmayı olanaklı kılar ve uzun mesailerde üretkenliğinizi geliştirir.

2560 x 1440 (WQHD) çözünürlük izleme ve çalışma alanınızı genişletir. Böylece size daha fazlasını göstermekle kalmaz, aynı zamanda okunabilirliği geliştirerek daha canlı bir 3 boyut etkisi yaratarak günlük yaşamınıza estetik bir güzellik katar.

Çok amaçlı VESA montaj yeteneği ve zekice tasarlanan aksesuar yuvası ile PRO MP275QPDG düzenli ve verimli çalışmanıza yardımcı olur.

Günlük kullanımda size en akıllı araçları ve işlevleri sunan özel MSI Productivity Intelligence (P.I.) uygulaması ile Verimliliğinizi artırın ve akıllı bir yaşama terfi edin.

Sürdürülebilir gelişmeye destek verme sorumluluğumuzun bilincinde olarak doğa dostu ürünler sunuyor, daha yeşil bir çevre için katkıda bulunuyoruz.

Sürdürülebilir çözümler ile çevresel ayak izimizi küçültüyoruz.

EPEAT, elektronikler için dünyanın en prestijli global eko-etiketidir. MSI laptoplar tamamen sürdürülebilir ürünler sunmakta ve EPEAT eko-etiketinde yer almaktadır. Haydi, eylemlerimizle gezegenimizi birlikte koruyalım.
* *Micro-Star International Co., Ltd. ürünleri EPEAT kayıtlıdır. Ülke bazında kayıt durumu ve sınıflarını takip etmek için: www.epeat.net

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş & Üretkenlik |
| Monitör Serisi? | Pro serisi |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | WQHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 100 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1300:1 |
| Parlaklık? | 250 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR Ready |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Adaptive Sync |
| Webcam? | Var |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Var |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Var |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 98W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.0b |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.2a |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stand Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -45° ~ 45° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x Type-C |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | MSI Pro 27 |
| Options | 27" - 2560 x 1440 - 100Hz - IPS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PRO-MP275QPDG |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Enerji Sınıfı | ![]() |
| Üretici Bilgisi | MSI |
| CE Uygunluk | ![]() |
| Menşei | Çin (CN) |
Bunlar da ilgini çekebilir
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.