Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


PRO MP241W E14V monitör 144Hz tazeleme hızı ve Adaptive-Sync özelliği ile akıcı bir oyun ve çalışma deneyimi sunar. Ergonomik tasarımı, PerfectEdge ekranı ve HDR Ready özelliği sayesinde hem göz konforu, hem de oyun kapsayıcılığı açısından mükemmel bir çözümdür.


Monitörünüzün tam potansiyelini yüksek tazeleme hızı ile ortaya çıkarın. İşyerinde kesintisiz multitasking özelliklerinden evde ultra akıcı oyuna ve hızlı AI üretimlerine kadar her detayı ve içeriği yüksek doğrulukla sunar. Tasarımda, oyunda ve inovasyonda bu performans farkını görecek ve hissedeceksiniz.

Standart VESA montaj tasarımı sayesinde Cubi serisi ve mini-PC’ler monitörünüzün arkasına kolayca monte edilebilir.

mini-PC montaj desteği sayesinde Cubi serisi cihazlar monitör arkasına monte edilebilir. Bu tasarım çalışma masanızda hem düzen, hem de daha fazla kullanılabilir alan oluşturur. MSI Power Link, HDMI™ CEC özelliği ile mini-PC’nizi monitörünüzün güç düğmesi ile açıp kapatabilmenizi sağlar.
MSI EYE CARE TEKNOLOJİSİ İLE - Less Blue Light + Anti-Flicker + Anti-Glare

MSI, Amsler Grid testini yaparken herhangi bir çizginin bulanık, bozuk veya çarpık göründüğünü farkettiğiniz anda 20 dakika mola vermenizi tavsiye ediyor.
MSI, dik bir şekilde oturmanızı ve oturma yüksekliğinizi gözleriniz monitörün üst kısmının 1/9’una hizalanacak şekilde ayarlamanızı tavsiye ediyor. İyi bir oturma pozisyonu, boyun ve omuz ağrılarını etkin bir şekilde engelleyebilir.


Uygun pozisyonda çalışmak yalnızca iş için değil, genel anlamda sağlığınız için de önemlidir.

HDR Ready teknolojisi zengin renkler, derin kontrast, canlı detaylar ile gerçeğe en yakın izleme deneyimi sunar. Hem iş, hem film hem de oyunda ekran performansını yepyeni seviyelere taşır.

Aksesuar yuvası, ufak çevre birimlerinizi yerleştirerek çalışma alanınızı daha düzenli tutmanıza yardımcı olur. Kablolar, adaptörler ve gün içinde kullandığınız diğer cihazları güvende ve yakında tutmak için ideal.

PRO MP241W E14V firmware yazılımı Type-C üzerinden hızla ve kolayca güncellenebilir. Böylece MSI tarafından yayınlanan son sürümü istediğiniz zaman indirip kurabilir, monitörünüzü her zaman en yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

MSI’ın özel Display Kit yazılımı görselleri ve metinleri aynı anda en iyi şekilde izlemenizi sağlarken gün içinde kullandığınız renk modlarını da seçme olanağı tanır.

Sürdürürlebilir geliştirme sorumluluğumuzun bilincinde olarak çevre dostu ürünler sunuyor ve daha yeşil bir dünyaya katkı sağlıyoruz.

Sürdürülebilir çözümlerimiz ile doğal çevre üzerindeki etkimizi en düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Bu monitör, genç nesil profesyonellerin sadelik ve verimlilik önceliğinden aldığı ilham ile arka kapağında sınırsız olasılıkları sembolize eden zarif oyma desenlere sahiptir.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş & Üretkenlik |
| Monitör Serisi? | Pro serisi |
| Ekran Boyutu? | 23.8 inc |
| Ekran Teknolojisi? | VA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Türü? | FHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 144 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | Diğer |
| Parlaklık? | 250 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR Ready |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | AMD FreeSync |
| Webcam? | Var |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| DisplayPort? | Var |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Pivot? | Yok |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Döndürme (Swivel)? | Yok |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | D Sınıfı |
| Renk? | Beyaz |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | PRO-MP241W-E14V |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Bunlar da ilgini çekebilir
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.