Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


MAG 346CQ oyun monitörüyle sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayın. 3440x1440 (UWQHD) panel, 180 Hz yenileme hızı ve 1 ms (MPRT) hızlı tepki süresi sunan HDR destekli monitör, kontrast ve gölge ayarlamalarıyla göz alıcı ayrıntıları vurgular. Rekabetçi FPS, nişancı RPG/MMORPG ve uçuş/yarış simülatörü türleri için tasarlanan MSI MAG 346CQ Kavisli Oyun Monitörü, sıradan oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyarak oyuncuların oyunun ötesini görmesini sağlar.

MSI MAG serisi, dayanıklılığı ve kararlılığı öne çıkaran ve yoğun oyun seanslarında bile uzun soluklu performans göstermek için tasarlanmış bir ürün ailesidir. Serideki tüm monitörler metalden farksız sağlam yapıları ve gelişmiş ısı giderimi sayesinde kritik donanım bileşenlerinin kararlı çalışmasına olanak tanır.


180Hz tazeleme hızı ve 1 ms (MPRT) tepki süresi ile FPS, savaş, yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor gibi hızlı hareket gerektiren oyun türlerinde büyük avantaj sağlar.

Anti-Flicker ve Less Blue Light teknolojileri ekrandaki kırpışmayı azaltarak ve mavi ışık yayılımını sınırlandırarak konforlu bir izleme deneyimi yaşatır. Böylece göz yorgunluğu yaşamadan saatlerce oynayabilirsiniz.

Oyun, kesintili veya takılmalı bir deneyim arasından seçim yapmaktan ibaret olmamalı. MSI oyuncu monitörleri ile akıcı, hatasız bir performansa ek olarak HDR desteği elde edeceksiniz.

Yeni AI Vision teknolojisi karanlıkta kalmış detayları ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda genel parlaklık seviyesini ve renk doygunluğunu arttırarak gününüzü aydınlatır.

Dahili HDMI™ CEC (Tüketici Elekroniği Denetimleri) teknolojisi sayesinde PlayStation veya Switch oyun denetleyicilerinizi kullanarak ekranı açabilir, ve farklı cihazlar için ayarlanabilen modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu monitör ayrıca MSI Konsol Modu üzerinden VRR işlevini destekler. Değişken tazeleme hızı sayesinde oyunda yırtılma ve takılma yaşamazsınız.

Bu MSI monitör HDR Ready özelliğine sahiptir. Görüntüleri daha detaylı ve daha geniş bir renk gamı ile üreerek geleneksel monitörlere kıyasla insan gözünün algısına çok daha benzer bir deneyim yaşatır. Üstün bir oyun ve multimedya deneyimi için her detayı canlı renkler ve benzersiz bir berraklıkla sunar.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | MAG serisi |
| Ekran Boyutu? | 34 inc |
| Ekran Teknolojisi? | VA |
| Çözünürlük? | 3440 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | UWQHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 180 Hz |
| Ekran Oranı? | 21:9 |
| Kontrast Oranı? | 4000:1 |
| Parlaklık? | 300 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR Ready |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | FreeSync Premium |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | HDMI |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| DisplayPort? | Var |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Pivot? | Yok |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Döndürme (Swivel)? | Yok |
| Panel Tipi? | Kavisli (Curved) |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | 1500R |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | MSI MAG 3 |
| Options | 34" - 3440 x 1440 - 180Hz - VA |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | MAG-346CQ |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
Bunlar da ilgini çekebilir
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.