Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


MAG 275UPD E14 oyun monitörü ile sürükleyici oyun deneyimini yaşayın. MAG 275UPD E14 UHD 144Hz ve FHD 288Hz çift modlu yenileme hızı ve gelişmiş oyun deneyimi için yapay zeka navigasyon özelliğiyle olağanüstü performans sunar. Rekabetçi FPS, nişancı RPG/MMORPG ve uçuş/yarış simülatörleri için tasarlanan MAG 275UPD E14, oyunculara oyunun ötesini göstererek gündelik oyun deneyimini yeniden tanımlıyor.

MSI MAG serisi, dayanıklılığı ve kararlılığı öne çıkaran ve yoğun oyun seanslarında bile uzun soluklu performans göstermek için tasarlanmış bir ürün ailesidir. Serideki tüm monitörler metalden farksız sağlam yapıları ve gelişmiş ısı giderimi sayesinde kritik donanım bileşenlerinin kararlı çalışmasına olanak tanır.


Çift Mod, oynadığınız oyun için en uygun çözünürlük ve yenileme hızını seçmenizi sağlar—hızlı FPS oyunları için düşük çözünürlükte daha yüksek yenileme hızını, ya da net 4K görseller için daha düşük yenileme hızını tercih edebilirsiniz. Kullanıcı odaklı ergonomik tasarımıyla 5 yönlü Joystick Navigator ve tek tıkla geçiş düğmesi sayesinde Dual Mode ayarlarını kolayca değiştirebilir, kullanıcı dostu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

MSI tarafından özel olarak geliştirilen AI destekli Çift Mod, mevcut çözünürlük ve yenileme hızını otomatik olarak algılar, çözünürlük değiştirildiğinde en uygun yenileme hızına geçer. Windows ayarlarını değiştirmeye gerek yok! Oyuncular artık çözünürlük geçişleri hızla yapabilecekler.

Hedef artısı otomatik olarak renk değiştirerek arkaplan rengi ne olursa olsun nişan aldığınız noktayı belirgin bir şekilde görmenizi sağlar.

Yeni AI Vision teknolojisi karanlıkta kalan bölgeleri ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda genel parlaklığı ve renk doygunluğunu da optimize ederek pırıl pırıl bir görüntü sun.

Farklı görüntü formatlarını kendi oranlarında izleyebilmeniz için 24.5” ekranda farklı en/boy seçeneklerine sahip. Böylece oyun deneyiminizden maksimum keyif alabilirsiniz.

HDMI™ 2.1 standardı 120Hz’e kadar tazeleme hızlarında 48Gb/sn’ye varan bant genişliği, VRR ve ALLM desteği ile daha akıcı, düşük gecikmeli bir konsol deneyimi yaşatır. Dahili HDMI™ CEC (Tüketici Elektroniği Kontrolü) teknolojisi sayesinde bağlı cihazla doğrudan iletişim kurarak oyun kontrolcünüz tarafından kontrol edilebilir, farklı cihazlar için özel ayarlar yapmaya olanak tanır.

Yerleşik dürbün, yaklaştırma seviyelerini hızla seçebilmeniz için hotkey tuşlarına sahip çok seviyeli bir zoom özelliği sunar. Böylece hangi silahı seçerseniz seçin, bir nişancı tüfeği özelliğine sahip olur.

Oyun, kesintili veya takılmalı bir deneyim arasından seçim yapmaktan ibaret olmamalı. MSI oyuncu monitörleri ile akıcı, hatasız bir performansa ek olarak HDR desteği elde edeceksiniz.

Anti-Flicker ve Less Blue Light teknolojileri, ekranda kırpışmayı ve mavi ışık seviyelerini azaltır. Böylece gözleriniz yorulmadan daha uzun süre oynayabilirsiniz.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | MAG serisi |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 3840 x 2160 |
| Çözünürlük Türü? | 4K UHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Dual Mode? | Var |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 144 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1500:1 |
| Parlaklık? | 250 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR Ready |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | FreeSync Premium |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Var |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| USB-C Şarj Desteği? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | 1 |
| DP Versiyonu? | 1.4a |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -30° ~ 30° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | MSI MAG 275 |
| Options | 27" - 3840 x 2160 - 144Hz - IPS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | MAG-275UPD-E14 |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Bunlar da ilgini çekebilir
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.