Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


MAG 272QP QD-OLED X24 oyun monitörü ile zaferinizi görselleştirin. En yeni 3. nesil QD-OLED panele sahip olan ve inanılmaz hızlı 240Hz yenileme hızına sahip bu monitör, daha önce hiç olmadığı kadar üst düzey bir oyun deneyimi sunuyor. 26,5 inçlik yüksek performanslı ekran, ultra akıcı ve kristal netliğinde görüntüler sağlayan yıldırım hızında 0,03ms (GtG) tepki süresi sunuyor. VESA ClearMR 13000 sertifikasına sahip olan monitör, çarpıcı görüntü kalitesi ve azaltılmış hareket bulanıklığı garanti ediyor. OLED Care 2.0 teknolojisi, ekran yanmasını önleyerek panelin ömrünü uzatıyor.

MSI'ın anaakım MAG serisi, yüksek dayanıklılık ve kararlılık ile yoğun oyun seanslarına rahatlıkla dayanacak şekilde üretilmiştir. Serinin tüm modelleri sağlam yapılar, metale yakın sertlikleri ve mükemmel ısı giderimleri ile tüm kritik oyun bileşenlerinde kararlılık sunar.


Panel tazeleme döngüsü şimdi 16 saatten 24 saate yükseltildi; böylece oyununuz veya çalışmanız kesintiye uğramayacak. Kullanıcıya dikkatini dağıtmamak amacıyla yalnızca tazeleme gerçekleşmeden 30 dakika önce bir uyarı görüntülenir. Monitör kapansa ya da bekleme konumuna geçse bile tazeleme otomatik olarak etkinleştirilir. Böylece OLED koruması deneyiminizi etkilemeden tam olarak gerçekleşir.

Hedef artısı otomatik olarak renk değiştirerek arkaplan rengi ne olursa olsun nişan aldığınız noktayı belirgin bir şekilde görmenizi sağlar.

Yeni AI Vision teknolojisi karanlıkta kalan bölgeleri ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda genel parlaklığı ve renk doygunluğunu da optimize ederek pırıl pırıl bir görüntü sunar.

MSI monitör, VESA DisplayHDR™ True Black 400 sertifikası ile %99 DCI-P3 standardına ve Delta E < 2 doğruluğa sahiptir. Bu sayede oyun ve multimedya içeriklerinizde daha canlı renkler, daha detaylı görseller ve gerçeğinden farksız bir görsel deneyim sunar.

Anti-Flicker ve Less Blue Light teknolojileri, ekranda kırpışmayı ve mavi ışık seviyelerini azaltır. Böylece gözleriniz yorulmadan daha uzun süre oynayabilirsiniz.

Oyun deneyimi, görüntüde yırtılma ve kötü çerçeve hızı arasında seçim yapmak demek değildir. MSI oyuncu monitörlerinde akıcı ve takılmasız bir performansı HDR desteği ile deneyimleyin.

Farklı görüntü formatlarını kendi oranlarında izleyebilmeniz için 24.5” alan içinde farklı seçeneklere sahip. Böylece oyun deneyiminizden maksimum keyif alabileceksiniz.

kolay yazılım yükseltmesi için Firmware güncellemeleri alabilir. Bu sayede kullanıcılar istedikleri anda MSI tarafından sunulan en yeni yazılımı indirip kurabilir, monitörlerinin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlayabilirler.

Yerleşik dürbün, yaklaştırma seviyelerini hızla seçebilmeniz için hotkey tuşlarına sahip çok seviyeli bir zoom özelliği sunar. Böylece hangi silahı seçerseniz seçin, bir nişancı tüfeği özelliğine sahip olur.

MSI OLED monitörler uzun ömürlü ve nefes kesici bir görsel deneyim yaşatmak için tasarlandılar. Özelleştirilmiş heatsink tasarımı ve geliştirilmiş grafen katmanı ile ısı giderimi artar ve adanmış yazılımlar ile zaman içinde yanma riski azaltılır.
MSI OLED Care 2.0, statik görüntü veya unsurların ekranda uzun süre sabit kalmalarını engelleyen ve zirve parlaklık seviyesini gerekmediğinde otomatik olarak ayarlayan bir dizi işlev sunar.
Pixel Shift özelliği, ekrandaki pikselleri belirli aralıklarla kaydırarak görüntünün sürekli aynı noktada oluşmasını önleyerek OLED yanması riskini azaltır.
Pixel Refresh özelliği, ekranın 4 saatten fazla süre ile açık kalması durumunda otomatik olarak devreye girer.
Sabit bir görüntünün ekranda belirli bir süreden daha uzun kalması durumunda sistem parlaklığı otomatik olarak azaltacaktır.
Sınır algılama özelliği, iki görüntü arasındaki sınırı veya görüntü ile arkaplan arasındaki sınırı birkaç saniye sonra algılar ve aydınlatmayı otomatik olarak ayarlar.
Sistem masaüstü görev çubuğunuzun şeklini otomatik olarak algılar ve yanma riskini azaltmak için bu bölgedeki parlaklığı otomatik olarak azaltır.
Ekranda sabit duran logolar veya yüksek kontrastlı görseller sistem tarafından otomatik olarak algılanır ve şekilleri taranarak bu bölgelerin parlaklığı düşürülerek yanma riski azaltılır.

MSI olarak kapsamlı destek sunmanın önemini biliyoruz. Bu nedenle kullanıcılarımızın oyun deneyimlerini endişesiz bir şekilde sürdürmeleri için OLED panellerimizde standart garanti süresini aşarak 3 yıllık garanti sunuyoruz. Bu garanti OLED yanma sorunlarına karşı korumayı da kapsıyor.

QD-OLED paneller grafen film tabakası ile üstün termal iletkenliğe sahiptir. Ayrıca özelleştirilmiş heatsink tasarımı sayesinde fansız çalışarak ısıyı sessizce uzaklaştırır. Bu tasarım sessiz çalışmanın yanında parça ömrünü de uzatır.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | MAG serisi |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | QD-OLED |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | WQHD |
| Tepkime Süresi? | 0.03 ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 240 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1.500.000:1 |
| Parlaklık? | 200 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR Ready |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | FreeSync Premium |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | Type-C |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| USB-C Şarj Desteği? | 15W |
| Hdmı? | 2 |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | 1 |
| DP Versiyonu? | 1.4a |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -30° ~ 30° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | E Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | MSI MAG 272Q |
| Options | 27" - 2560 x 1440 - 240Hz - QD-OLED |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | MAG-272QP-QD-OLED-X24 |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Bunlar da ilgini çekebilir
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.