Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


MAG 271QP QD-OLED X28 oyun monitörü ile zaferinizi görselleştirin. 2560 x 1440 (WQHD) yeni nesil QD-OLED panele, 280Hz yenileme hızına ve 0.03ms (GtG) hızlı tepki süresine sahiptir. ClearMR 15000 ve DisplayHDR True Black 400 için VESA sertifikası, olağanüstü canlı görüntüler sağlar ve hareket bulanıklığını azaltır. OLED Care 2.0, OLED yanma riskini azaltır. Konsol oyuncuları için MAG 271QP QD-OLED X28, 48Gbps bant genişliğine, 120Hz desteğine, VRR ve ALLM'ye sahip HDMI 2.1 bağlantı noktaları sunar.

MSI MAG serisi, dayanıklılığı ve kararlılığı öne çıkaran ve yoğun oyun seanslarında bile uzun soluklu performans göstermek için tasarlanmış bir ürün ailesidir. Serideki tüm monitörler metalden farksız sağlam yapıları ve gelişmiş ısı giderimi sayesinde kritik donanım bileşenlerinin kararlı çalışmasına olanak tanır.


Panel tazeleme döngüsü şimdi 16 saatten 24 saate yükseltildi; böylece oyununuz veya çalışmanız kesintiye uğramayacak. Kullanıcıya dikkatini dağıtmamak amacıyla yalnızca tazeleme gerçekleşmeden 30 dakika önce bir uyarı görüntülenir. Monitör kapansa ya da bekleme konumuna geçse bile tazeleme otomatik olarak etkinleştirilir. Böylece OLED koruması deneyiminizi etkilemeden tam olarak gerçekleşir.

QD-OLED monitör en yeni nesil QD-OLED panel ile gelir. Piksel altı yerleşim özellikleri sayesinde izleme deneyiminizi geliştirir, daha keskin ve detaylı görsellere ek olarak daha belirgin bir metin üretimine sahiptir.

MSI monitör, VESA DisplayHDR™ True Black 400 sertifikası ile %99 DCI-P3 standardına ve Delta E < 2 doğruluğa sahiptir. Bu sayede oyun ve multimedya içeriklerinizde daha canlı renkler, daha detaylı görseller ve gerçeğinden farksız bir görsel deneyim sunar.

G-SYNC Uyum desteği, monitörün yenileme hızını GPU ile senkronize ederek daha akıcı, yırtılmasız bir oyun deneyimi sağlar. Özellikle hızlı tempolu oyunlarda daha akıcı bir deneyim için ekran yırtılmasını, takılmayı ve gecikmeyi azaltır. Ayrıca, oyuncuların son teknoloji GPU'ların performansını en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan gelecekteki donanımları tam olarak destekler.

Anti-Flicker ve Less Blue Light teknolojileri ekrandaki kırpışmayı azaltarak ve mavi ışık yayılımını sınırlandırarak konforlu bir izleme deneyimi yaşatır. Böylece göz yorgunluğu yaşamadan saatlerce oynayabilirsiniz.

Oyun, kesintili veya takılmalı bir deneyim arasından seçim yapmaktan ibaret olmamalı. MSI oyuncu monitörleri ile akıcı, hatasız bir performansa ek olarak HDR desteği elde edeceksiniz.

Hedef artısı otomatik olarak renk değiştirerek arkaplan rengi ne olursa olsun nişan aldığınız noktayı belirgin bir şekilde görmenizi sağlar.
Yeni AI Vision teknolojisi karanlıkta kalan bölgeleri ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda genel parlaklığı ve renk doygunluğunu da optimize ederek pırıl pırıl bir görüntü sunar.

HDMI™ 2.1 standardı 120Hz’e kadar tazeleme hızlarında 48Gb/sn’ye varan bant genişliği, VRR ve ALLM desteği ile daha akıcı, düşük gecikmeli bir konsol deneyimi yaşatır. Dahili HDMI™ CEC (Tüketici Elektroniği Kontrolü) teknolojisi sayesinde bağlı cihazla doğrudan iletişim kurarak oyun kontrolcünüz tarafından kontrol edilebilir, farklı cihazlar için özel ayarlar yapmaya olanak tanır.

Çeşitli en boy oranlarını destekler ve 24,5 inçlik görüntüler arasında seçim yapmanıza olanak tanır. İstediğiniz boyutu rahatça seçin ve oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

MAG 271QP QD-OLED X24, monitörünüzün firmware yazılımı rahatlıkla güncellenebilir. Bu sayede kullanıcılar monitör yazılımını MSI tarafından yayınlandığı anda veya istedikleri zaman yenileyebilir, monitörün her zaman en güncel halde çalışmasını sağlayabilirler.

MSI OLED monitörler uzun ömürlü ve nefes kesici bir görsel deneyim yaşatmak için tasarlandılar. Özelleştirilmiş heatsink tasarımı ve geliştirilmiş grafen katmanı ile ısı giderimi artar ve adanmış yazılımlar ile zaman içinde yanma riski azaltılır.
MSI OLED Care 2.0, statik görüntü veya unsurların ekranda uzun süre sabit kalmalarını engelleyen ve zirve parlaklık seviyesini gerekmediğinde otomatik olarak ayarlayan bir dizi işlev sunar.
Pixel Shift özelliği, ekrandaki pikselleri belirli aralıklarla kaydırarak görüntünün sürekli aynı noktada oluşmasını önleyerek OLED yanması riskini azaltır.
Pixel Refresh özelliği, ekranın 4 saatten fazla süre ile açık kalması durumunda otomatik olarak devreye girer.
Sabit bir görüntünün ekranda belirli bir süreden daha uzun kalması durumunda sistem parlaklığı otomatik olarak azaltacaktır.
Sınır algılama özelliği, iki görüntü arasındaki sınırı veya görüntü ile arkaplan arasındaki sınırı birkaç saniye sonra algılar ve aydınlatmayı otomatik olarak ayarlar.
Sistem masaüstü görev çubuğunuzun şeklini otomatik olarak algılar ve yanma riskini azaltmak için bu bölgedeki parlaklığı otomatik olarak azaltır.
Ekranda sabit duran logolar veya yüksek kontrastlı görseller sistem tarafından otomatik olarak algılanır ve şekilleri taranarak bu bölgelerin parlaklığı düşürülerek yanma riski azaltılır.

MSI olarak kapsamlı destek sunmanın önemini biliyoruz. Bu nedenle kullanıcılarımızın oyun deneyimlerini endişesiz bir şekilde sürdürmeleri için OLED panellerimizde standart garanti süresini aşarak 3 yıllık garanti sunuyoruz. Bu garanti OLED yanma sorunlarına karşı korumayı da kapsıyor.

QD-OLED paneller grafen film tabakası ile üstün termal iletkenliğe sahiptir. Ayrıca özelleştirilmiş heatsink tasarımı sayesinde fansız çalışarak ısıyı sessizce uzaklaştırır. Bu tasarım sessiz çalışmanın yanında parça ömrünü de uzatır.

USB Type-C kablosu ile cihazlarınıza (15W’a kadar) güç iletebilir, bilgisayarınız ve monitörünüzü DisplayPort Alt modu ile zahmetsizce bağlayabilirsiniz.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | MAG serisi |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | QD-OLED |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | WQHD |
| Tepkime Süresi? | 0.03 ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | 10 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 280 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1.500.000:1 |
| Parlaklık? | 250 cd/m² |
| HDR Tipi? | True Black 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | FreeSync Premium Pro |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | Type-C |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| USB-C Şarj Desteği? | 15W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | 1 |
| DP Versiyonu? | 1.4a |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stand Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 20° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -30° ~ 30° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | MSI MAG 27 |
| Options | 27" - 2560 x 1440 - 280Hz - QD-OLED |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | MAG-271QP-QD-OLED-X28 |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| Menşei | Çin (CN) |
| Üretici Bilgisi | MSI |
| CE Uygunluk | ![]() |
| Enerji Sınıfı | ![]() |
Bunlar da ilgini çekebilir
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.