Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Powered by NVIDIA Blackwell mimarisine sahip GeForce RTX™ 50 serisi GPU’lar oyuncu ve tasarımcılara ezber bozan özellikler sunuyor. İnanılmaz AI gücüne sahip RTX 50 serisi yeni deneyimler için gelecek nesil grafik yeteneklerine sahip. NVIDIA DLSS 4 ile performansınızı katlayın, görüntüleri daha önce görülmemiş bir hızla üretin ve NVIDIA Studio ile yaratıcılığınızı özgür bırakın.

NVIDIA RTX, oyun oynama ve tasarım yöntemlerimizi kökten değiştiren tam Ray Tracing ve yapay sinir ağı tabanlı render teknolojilerinde en gelişmiş platformdur. Halihazırda 700’den fazla oyun ve uygulama RTX sayesinde DLSS çoklu çerçeve üretimi gibi yepyeni AI özellikler kullanarak gerçekçi grafikler ve inanılmaz hızda performans sunmaktadır.

NVIDIA DLSS, AI kullanarak FPS değerini arttırmak, gecikmeyi azaltmak ve görüntü kalitesini geliştirmek için yapay sinir ağı tabanlı render özellikleri kullanan bir dizi devrim niteliğinde teknolojiden oluşur. DLSS 4 ile gelen yeni Çoklu Çerçeve Üretimi, geliştirilmiş Işın Yeniden Üretme ve Süper Çözünürlük gibi özellikler GeForce RTX 50 serisi GPU’lar ve 5.Nesil Tensor çekirdekleri ile sağlanır.

NVIDIA Blackwell mimarisine sahip GeForce RTX 50 serisi GPU’lar, Full Ray Tracing sayesinde oyunun kurallarını değiştiren bir gerçeklik sunar. 5.Nesil Tensor çekirdekleri ile hızlandırılmış çığır açan nöral render teknolojileri ve 4.Nesil RT çekirdekleri ile sinematik görüntü kalitesini deneyimleyin.

NVIDIA GeForce RTX GPU’lar ile gelişmiş yapay zekaya terfi edin; oyunda, tasarımda, üretkenlikte ve geliştirmede hız kazanın. Dahili AI işlemcileri sayesinde dünya lideri AI teknolojileri Windows PC’nizde çalıştırın.

Geniş bir heatsink üzerinde yer alan 2 fan ile üstün soğutma ve sessiz çalışma bir arada.

TORX FAN 5.0, yenilenmiş fan tasarımı sayesinde daha yüksek hava akımı ve hava basıncı sunar. 3’lü gruplar halinde dıştan bir halka ile birleştirilen 22 derece eğimli fan kanatları, aksiyel fanlara kıyasla %23 daha fazla hava akımı üretir.

Verimli ısı transferi için tasarlanan ısı boruları, termal enerjiyi GPU'dan etkili bir şekilde uzaklaştırarak genel soğutma performansını iyileştirir.

Kartınızı yapısal olarak güçlendiren arka plaka, üzerindeki havalandırma boşlukları sayesinde havanın doğrudan geçişine olanak tanıyarak ısının içeride hapsolmasını engeller.

Sıcaklık nispeten düşük seviyede aktif soğutma gerekli olmadığında fanlar tamamen durarak gereksiz gürültü engellenir. Oyun ve yoğun işyükü sırasında fanlar otomatik olarak tekrar çalışarak soğutma sağlanır.

Özelleştirilmiş PCB üzerinde yer alan ek sigortalar, elektriksel hasarlara karşı ekstra güvenlik sağlar.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Chip Set? | NVIDIA RTX |
| Grafik Serisi? | GeForce 5000 |
| Grafik İşlemcisi? | RTX 5060 |
| Ekran Kartı Belleği? | 8GB |
| Bit Değeri? | 128Bit |
| Bellek Tipi? | GDDR7 |
| Soğutma? | Aktif |
| Max Çözünürlük? | 7680 x 4320 |
| Güç Tüketimi? | 300W üstü |
| Önerilen Güç Kaynağı? | 550W |
| Displayport? | DisplayPort 2.1 |
| HDMI? | HDMI 2.1 |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| D-SUB? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Slot Yapısı? | Pcı-Express 5.0 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 4711377344296 |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.