Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayar nokta ve tamsayı işlemlerini aynı anda gerçekleştiren Adaptive ShadingTeknolojisi ve önceki nesile göre iki kat daha fazla arabelleğe sahip yapısı ile Turing tabanlı grafik programlama günümüz oyunlarında performansın inanılmaz boyutta gelişmesini sağlıyor.Daha hızlı, daha serin ve daha sessiz bir oyun deneyimi için önceki nesillere kıyasla x 1.4 güç verimliliği elde edin.

GeForce GTX SUPERTM Serisi, ultra hızlı GDDR6 belleğe sahiptir ve size orijinal GTX 16 Serisinden % 50'ye kadar ve önceki nesil 10 Serisi GPU'lardan 2 kat daha hızlı performans sunar. Şimdi SÜPER olma zamanı.

Savaş oyunları maksimum FPS talep eder. GeForce ile ihtiyacınız olan rekabet gücünü yakalayın.

MSI’ın tanınmış TWIN FROZR termal tasarımında 7.nesil, nihai soğutma performansında en gelişmiş teknolojiyi sunuyor. Çığır açan aerodinamik özelliklerle yeniden tasarlanan TORX FAN 3.0, daha düşük sıcaklıklar sayesinde daha kararlı bir performans ve daha sessiz bir oyun deneyimini garanti ediyor.


MSI Mystic Light aracı ile rengarenk bir sahne yaratın. Milyonlarca renk arasından istediğinizi seçin, ön tanımlı ve hareketli efektlerle ışıklandırma tasarımınızı pekiştirin.

Şık fırçalı metal görünümü ile GAMING serisi ekran kartları üzerinde bulunan arka plaka, karta ek bir görsellik katarken aynı zamanda kartın yapısını güçlendiriyor.

MSI TORX fanların yeni versiyonunda termal performansın sınırlarını zorluyoruz. Geleneksel kanatlar üzerinde görülen çıkıntılar, hava akışını yoğunlaştırıp dağıtıcı kanatlara aktararak sabit ve güçlü bir basınç üretilmesini sağlar.
Özel açılı kıvrımları sayesinde hava akışını arttırarak soğutmayı daha verimli hale getirir.
Havanın alt kısımdaki dev soğutma bloğuna sabit ve kesintisiz bir şekilde iletilmesini sağlar.

İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan ZeroFrozr teknoloji, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü kesiyor ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı oluyor.

Soğutma bloğu daha iyi ısı dağılımı sağlar ve kartı güçlendirir.

MSI Afterburner, dünyanın en çok tanınan ve tercih edilen ekran kartı hızaşırtma aracıdır. Ekran kartınızın kontrolünü tamamen size verir ve sisteminiz üzerindeki değerleri gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanır.

MSI Afterburner yazılımının yeni sürümüne GTX 16 serisi ekran kartları için özel OC Scanner aracı eklendi. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en yüksek kararlı hızaşırtma ayarlarını otomatik olarak buluyor ve size bedava ek güç sağlıyor. Böylece daha yüksek FPS değerleri ile daha akıcı bir oyun için deneyim sunuyor.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Chip Set? | NVIDIA GTX |
| Grafik Serisi? | GeForce 1600 Super |
| Grafik İşlemcisi? | GTX 1660 SUPER |
| Ekran Kartı Belleği? | 6GB |
| Bit Değeri? | 192Bit |
| Bellek Tipi? | GDDR6 |
| Soğutma? | Aktif |
| Max Çözünürlük? | 7680 x 4320 |
| Güç Tüketimi? | 300W üstü |
| Önerilen Güç Kaynağı? | 450W |
| Displayport? | Displayport 1.4 |
| HDMI? | HDMI 2.0 |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| D-SUB? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Slot Yapısı? | Pcı-Express 3.0 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 4719072681432 |
| Marka | MSI |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.