Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (15" AMD) dizüstü bilgisayar veri girişi, finans, muhasebe ve benzeri işlerin kolaylıkla altından kalkabilen ekonomik, verimli ve güçlü bir bilgisayardır. Radeon? grafik donanımlı AMD Ryzen? 5000 Serisi Mobil İşlemcilerle hem video seyrederken hem de sunum yaparken kusursuz bir deneyim yaşayın. Dahili AMD güvenlik platformu ve Lenovo ThinkShield güvenlik önlemleriyle cihazınızın ve verilerinizin güvende olmasının rahatlığını yaşayın. Ayrıca tüm gün süren pil ömrü, WiFi 6 teknolojisi ve isteğe bağlı LTE özelliğiyle işinizi istediğiniz yere taşıyın.

Radeon? grafik donanımlı AMD Ryzen? 5000 Serisi Mobil İşlemcilere, 64GB?a kadar DDR4 belleğe ve 1TB?a kadar PCle SSD depolamaya sahip ThinkPad L15 Gen 2 (15" AMD) laptopla kurumsal bilgisayar kullanımınızı bir üst seviyeye taşıyın. WiFi 6 teknolojisi ve isteğe bağlı LTE CAT12 özelliğiyle bağlantınızı iyileştirin ve yapılacaklar listenizdekileri kolaylıkla halledin.
Modern verimlilik
Cihazınızı bir saniye içinde uyandıran ve uyku modundayken bile güncel kalmasını sağlayan Modern Bekleme gibi özellikleri sayesinde, L15 Gen 2 daha akıllı ve hızlı çalışmanızı kolaylaştırıyor. Çoklu işlemci çekirdekleri ve tüm gün süren pil ömrüyle bu bilgisayar çalışma enerjinizi artırıyor.

L15 Gen 2 laptop güncellenmiş ThinkShield güvenlik çözümleri ve AMD güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Web kamerasındaki gizlilik kapağı, çip üzerinde eşleşmeli parmak izi okuyucu özellikli güç düğmesi ve ayrık Güvenilir Platform Modülü (dTPM) 2.0 yongasıyla, çok katmanlı güvenliğin tadını çıkarın.
Dayanıklılık testlerinden geçirildi.
ThinkPad L15 Gen 2 dizüstü bilgisayarlar, aşırı koşullarda dahi çalışabilmeleri için askeri düzeyde 12 gereklilik ve 200?ün üzerinde kalite denetimi temel alınarak test edildi. Kutupların vahşi koşullarından çöldeki kum fırtınalarında testlere tabi tutulan bu bilgisayarlar sıcaklık, basınç, toz, nem ve titreşim gibi şiddetli çevresel faktörlere karşı dayanıklılık gösterdi.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ThinkPad |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 5 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 5 Pro 5675U |
| Temel Frekans? | 2.30GHz |
| Turbo Frekans? | 4.30GHz |
| Önbellek? | 16MB |
| Çekirdek Sayısı? | Altı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | DDR4 3200MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Renk Gamı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.1 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | 4K 60Hz |
| Video Portu? | Var |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | Yok |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | HD IR |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | Belirtilmemiş |
| Güç Adaptörü? | Belirtilmemiş |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alt kasa plastik, üst kasa alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 21C7002HTX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.