Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

En yeni AMD Ryzen? 5000 U-Serisi Mobil İşlemcileriyle donatılan ThinkPad E15 Gen 3 (15" AMD) bir iş laptopu için gereken benchmark performansı sağlar. Gecikme sürelerini azaltıp ve genel veri işleme süresini hızlandıran yeni AMD Zen 3 mimarisiyle tasarlanan U-serisi mobil işlemcilerle tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
İster konferans görüşmesinde olun ister iş dışında dinlenirken video seyrediyor olun, ThinkPad E15 Gen 3 (15" AMD) size her ortamda kristal berraklığında bir görüntü ve ses sunar. Dışarıdaki parlak gün ışı bile 15,6 inç Full HD(1920 x 1080) IPS, 300-nit, %100 sRGB ekranın görüntüsünü etkilemez. Kızılötesi (IR) kamera ise yalnızca yüz tanıma teknolojisiyle güvenlikli açılış sağlamakla kalmaz, göz hareketlerinizi takip etme teknolojisiyle çalışan ThinkPad Glance?i de aktive ederek size yüksek teknolojili bir navigasyon deneyimi yaşatır.

Her tür iş senaryosuna adapte olacak şekilde tasarlanan ThinkPad E15 Gen 3 (15" AMD) ince yapısı ve alüminyum kaplamalı üst kapak gibi tasarım detaylarıyla profesyonellik mesajı taşır. 18,9mm/0,74? kalınlığa ve yalnızca 1,7/3.7 lb ağırlığıyla sahip olan bu dizüstü bilgisayarın ince çerçeveleri ekranınızdan en üst seviyede faydalanmanızı sağlar. Ayrıca askeri standartlardaki testlerden geçirilmiştir ve sağlamlıktan ödün vermez.
E15 Gen 3 ile kulaklıklarınız her yerde elinizin altında. İsteğe bağlı kablosuz kulak içi kulaklıklar, dizüstü bilgisayarınızdan çıkan Versa Tray bölmesinde saklanabiliyor. Keskin ses kalitesine sahip olan ve 2 saati aşkın telefon görüşmesine izin veren Bluetooth® kulaklıklar önceden planlanmamış toplantılar için çok uygun. Bölmelerinden çıkartıldığında otomatik olarak E15?e bağlanan bu kulaklıklar, ayrıca çevresel gürültü azaltma (ENC) teknolojisine de sahip.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ThinkPad |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 7 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 7 5700U |
| Temel Frekans? | 1.80GHz |
| Turbo Frekans? | 4.30GHz |
| Önbellek? | 8MB |
| Çekirdek Sayısı? | Dört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | DDR4 3200MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 24GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen3 |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.2 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 1.4 |
| Video Portu? | Var |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | 1 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 1 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | HD IR |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 57 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alt kasa plastik, üst kasa alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 20YG004FTX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.