Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ThinkPad |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 255H |
| Temel Frekans? | 2.50GHz |
| Turbo Frekans? | 5.10GHz |
| Önbellek? | 24MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Arc |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Arc Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 32GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Arc |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Arc Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | DisplayPort |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 1 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | FHD IR 1080p |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 64 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Series | 21SX007FTX |
| Options | Ultra 7 - 32GB - 1TB SSD - 14 - DOS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 21SX007FTX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.