Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GeForce RTX 50 Serisi ? Game Changer! NVIDIA Blackwell ile güçlendirilen GeForce RTX 50 Serisi ekran kartları, oyunculara ve içerik üreticilere çığır açan yetenekler sunar. Devasa bir yapay zeka gücüyle donatılmış olan RTX 50 Serisi, yeni deneyimlere ve üst düzey grafik kalitesine kapı aralar. NVIDIA DLSS 4.5 ile performansı katlayın, benzersiz hızda görüntüler oluşturun ve NVIDIA Studio ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.



| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İçerik Üretimi |
| Laptop Serisi? | ThinkBook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | AMD Ryzen 9 |
| İşlemci Nesli? | AMD |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 9 8940HX |
| Temel Frekans? | 2.40GHz |
| Turbo Frekans? | 5.30GHz |
| Önbellek? | 16MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon 610M |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5200MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (8 Gb) |
| Grafik Serisi? | GeForce RTX 50 Serisi |
| Grafik İşlemcisi? | GeForce RTX5060 |
| Grafik Genişliği? | 128Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR7 |
| Grafik Gücü? | 115 Watt |
| DLSS Sürümü? | DLSS 4 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Var |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 500 nits |
| Renk Gamı? | 100% DCIP-3 |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WQXGA |
| Çözünürlük? | 2560 x 1600 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 240 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | DisplayPort |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 3 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | 720p HD 30fps |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 85 Whr |
| Güç Adaptörü? | 300W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 21U00013TX |
| Marka | Lenovo |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.