Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

13 TOPS hızına kadar NPU içeren masaüstü sınıfı Intel® CPU ve entegre veya ayrık grafik kartı ile sınırsız performans elde edin. Bilgisayarı serin tutmak için tasarlanan termal teknolojiyle aynı anda verileri görselleştirebilir ve AI modellerinde çıkarım yapabilirsiniz.

Gerekirse daha da yükseltilebilir masaüstü düzeyinde bellek ve depolamadan yararlanın. Çıkarılabilir bileşenlere aletsiz erişim ile genişletmesi kolaydır ve kapsamlı bağlantı noktası seçenekleriyle kritik aksesuarlara bağlanır.

Gelişmiş yapay zeka iş akışları için tasarlanmış güçlü profesyonel sınıf grafik kartı içeren HP ZBook Fury ile yapay zeka geliştirmeyi ve çıkarım yapmayı yerel olarak hızlandırın. Kullanışlı bilgileri daha hızlı elde etmek için özel verileri yerel bir iş istasyonunda güvenli bir şekilde işleyin.

Windows 11 ve HP işbirliği, güvenlik ve bağlantı teknolojisi ile performanstan ödün vermeden dilediğiniz yerde çalışın. Microsoft Copilot ile içerikleri özetleyin ve yeniden yazın, ilgili içerik önerileri alın ve düzenli kalın.
En fazla Intel® Core? Ultra 9 HX CPU ile güç kullanımı açısından verimli performans elde edin. Bu CPU yalnızca yapay zeka destekli yazılımların yeni çağı için performansın kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda özel NPU üretkenlik görevleri için üretkenliği büyük ölçüde artırır.
Karmaşık iş yükleri için güç tasarrufu sağlayan performans sunan ve doğru görevi doğru motora doğru zamanda göndererek yeni yapay zeka yazılımı çağı için özel olarak tasarlanan yeni bir mimariyle üretkenliği serbest bırakın.
SATA SSD'den 6 kata kadar ve geleneksel HDD depolamadan 21 kata kadar daha hızlı yerel PCIe depolama alanı ile dilediğiniz yerde sınırsız çalışın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Workstations |
| Laptop Serisi? | Zbook |
| Laptop Türü? | Mobil İş İstasyonu |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 9 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 9 285HX |
| Temel Frekans? | 2.10GHz |
| Turbo Frekans? | 5.50GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmidört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Arc |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Arc Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 64GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Max.Bellek? | 128GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (24 Gb) |
| Grafik Serisi? | Nvidia RTX Pro |
| Grafik İşlemcisi? | Nvidia RTX Pro 5000 Blackwell |
| Grafik Genişliği? | 256Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR7 |
| Grafik Gücü? | 140 Watt |
| DLSS Sürümü? | DLSS 4 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Var |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 400 nits |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | WLED |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | Var |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Yok |
| Type-C? | 3 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 1 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | 3 |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | Var |
| Ses? | 4 hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 8 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 5F9T8ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.