Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Masaüstü sınıfı Intel® CPU ile grafik ağırlıklı projelerde hızla ilerleyin ve entegre veya ayrı grafikler.

Masaüstü düzeyinde depolama ve büyüme alanı olan bellek elde edin. Bileşenlere araçsız erişimle genişletme kolaydır.

Projelerinizi parlak bir ekranda hayata geçirin ve ince çerçeveli tasarımla ekranınızın daha fazlasını görün.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Workstations |
| Laptop Serisi? | Zbook |
| Laptop Türü? | Mobil İş İstasyonu |
| İşlemci? | Intel Core i9 |
| İşlemci Nesli? | 14.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i9-14900HX |
| Temel Frekans? | 2.20GHz |
| Turbo Frekans? | 5.80GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmidört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel UHD |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel UHD |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 128GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (12 Gb) |
| Grafik Serisi? | Nvidia RTX A |
| Grafik İşlemcisi? | Nvidia RTX A4000 |
| Grafik Genişliği? | 192Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR6 |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | DLSS 3.5 |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Var |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E (2x2) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Var |
| Video Portu? | mini Display Portu |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | 2 |
| Usb 3.2? | Yok |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | HD IR |
| Ses? | Beats Audio |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 8 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Dayanıklı Magnezyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | 5F9D3ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.