Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | Workstations |
| İşlemci? | Intel Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 265 |
| Temel Frekans? | 2.40GHz |
| Turbo Frekans? | 5.30GHz |
| Önbellek? | 36MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmi Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Max.Bellek? | 128GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 4 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 1TB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımsız (8GB) |
| Grafik Serisi? | Nvidia RTX A |
| Grafik İşlemcisi? | Nvidia RTX A1000 |
| Grafik Genişliği? | 128Bit |
| Grafik Yapısı? | GDDR6 |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| Ekran Boyutu? | Yok |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Yok |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Var |
| Hdmı? | Var |
| Display Portu? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Usb 2.0? | 3 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | 2 |
| Usb 3.2? | 4 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Audio Chipset? | Realtek ALC887 |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A2KL5ES |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.