Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

All-in-one tasarımda sunulan güçlü performans ve iyileştirilmiş video özellikleriyle başarıya ulaşın.

Güçlü Intel® işlemci ile son teknolojiye çok uygun bir fiyata sahip olun.

Üç tarafı mikro kenarlı ekranla donatılan bu ince, şık All-in-One bilgisayar masanızda daha az yer kaplar.

Birden fazla görevin sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlayan çok çekirdekli 13. nesil Intel® Core™ işlemciyle gücün, hızlı performansın ve değerin kusursuz birlikteliğini deneyimleyin.
Bu zarif AiO bilgisayarın akıllı tasarım özellikleri, çalışma alanınızı etkili bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Bağlantı noktalarına hızlı ve kolay erişim olanağı ve isteğe bağlı Bluetooth® özellikli kablosuz Wi-Fi 6 ile kablo karmaşasını azaltın.
HP Support Assistant sayesinde ihtiyacınız olan güncellemelere doğrudan erişerek daha az zaman harcayın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | All in One Pc |
| İşlemci? | Intel Ultra 5 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 5 125U |
| Temel Frekans? | 1.30GHz |
| Turbo Frekans? | 4.30GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Uyumlu Bellek? | Notebook DDR5 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 512GB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel UHD Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel UHD 600 |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 23.8 inc |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.2 |
| Ethernet? | Var |
| Hdmı? | Var |
| Display Portu? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | 2 |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Audio Chipset? | Free Dos |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Beyaz |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A54Z6ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.