Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En yeni Intel® Gen 14 işlemci, DDR5 bellek ve NVMe SSD ile iş gününün zorluklarına hazır olun.

Öndeki dört USB girişiyle geçici olarak kullandığınız cihazları ve arkadaki dört USB girişiyle sabit cihazları bağlayın.

Ürün yazılımı TPM, asma kilit halkası ve entegre aksesuar ve ince kablo kilitleriyle yatırımınızı koruyun.
Güvenilir Platform Modülü (TPM) yerleşik güvenlik çipi verilerin, e-postaların ve kullanıcı kimlik bilgilerinin korunması için donanım tabanlı şifreleme anahtarları sağlar.
HP Support Assistant sayesinde ihtiyacınız olan güncellemelere doğrudan erişerek daha az zaman harcayın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | Desktop |
| İşlemci? | Intel Core i5 |
| İşlemci Nesli? | 14.Nesil |
| İşlemci Modeli? | i5-14400 |
| Temel Frekans? | 1.80GHz |
| Turbo Frekans? | 4.70GHz |
| Önbellek? | 20MB |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | DDR5 4800MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 512GB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel UHD Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel UHD 730 |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Ekran Boyutu? | Yok |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Yok |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | 802.11ax |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Var |
| Hdmı? | Var |
| Display Portu? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | 4 |
| Usb 3.0? | 3 |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | Yok |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Audio Chipset? | Realtek ALC887 |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablolu |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B70VQAT |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.