Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Intel® Core? CPU ile birlikte yükseltilebilir depolama ve bellek ile görevleri kolayca yönetin.

14 inç ekranın 16:10 en boy oranı ile evden veya ofisten çalışırken üretkenliği artırın.

Kötü aktörlere karşı çok katmanlı uç nokta güvenlik koruması sağlayan yeni nesil antivirüs ile işletmenizi korumaya alın.

Nerelerde çalışabileceğinizi bilgisayarınızın taşınabilirliği ve hızlı bir bağlantının güvenilirliği belirler. Gigabit hızlı Wi-Fi 6 ile yoğun kablosuz ortamlarda hızlı ve güvenilir bir bağlantı elde edin.
Kötü amaçlı yazılımlar, hızlı bir şekilde geleneksel antivirüslerin ötesine doğru gelişiyor. Olağanüstü koruma sağlamak için davranış analizini gelişmiş yapay zeka teknikleriyle birleştiren HP Sure Sense ile bilgisayarınızı daha önce hiç görülmemiş saldırılara karşı koruyun.
HP Sure Click'in donanım destekli güvenliği, bilgisayarınızı gömülü kötü amaçlı yazılımlar ve fidye yazılımları içeren web sitelerinden ve salt okunur Office ve PDF eklerinden veya virüslerden korumanıza yardımcı olur.
HP Manageability Integration Kit ile HP bilgisayarlarınızın kesinti sürelerini ve toplam sahip olma maliyetini azaltın. Bu çözüm görüntü oluşturmayı hızlandırmaya yardımcı olur ve donanım, BIOS, güvenlik ve yazılım güncellemelerinin rutin yönetimini basitleştirir.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ProBook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core 5 |
| İşlemci Nesli? | Intel Core |
| İşlemci Modeli? | Core 5 120U |
| Temel Frekans? | 1.40GHz |
| Turbo Frekans? | 5.00GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | On Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 24GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 8GB+16GB |
| Max.Bellek? | 48GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | Belirtilmemiş |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %62.5 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | Belirtilmemiş |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | FHD IR |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Sıvıya dayanıklı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 56 Whr |
| Güç Adaptörü? | 45W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Metalik Gümüş |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B9ZL0ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.