Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

NPU içeren güçlü Intel® işlemci ve yükseltilebilir depolama ve bellek ile görevleri kolayca yönetin.

14 inç ekranın 16:10 en boy oranı ile evden veya ofisten çalışırken üretkenliği artırın.

Kötü aktörlere karşı çok katmanlı uç nokta güvenlik koruması sağlayan yeni nesil antivirüs ile işletmenizi korumaya alın.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ProBook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 255U |
| Temel Frekans? | 1.70GHz |
| Turbo Frekans? | 5.20GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| SSD Düzeni? | Belirtilmemiş |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Iris Xe |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Iris Xe |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %62.5 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | Belirtilmemiş |
| Wi-Fi? | Killer WiFi 6E (2x2) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | DisplayPort |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Belirtilmemiş |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Var |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | FHD IR 1080p |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Sıvıya dayanıklı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 56 Whr |
| Güç Adaptörü? | 45W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alt kasa plastik, üst kasa alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Series | C9FH1ET |
| Options | Ultra 7 - 16GB - 512GB SSD - 14 - DOS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | C9FH1ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.