Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güçlü AMD işlemci ve yükseltilebilir depolama ve bellek ile görevleri kolayca yönetin.

16 inç ekranın 16:10 en boy oranı ile evden veya ofisten çalışırken üretkenliği artırın.

Kötü aktörlere karşı çok katmanlı uç nokta güvenlik koruması sağlayan yeni nesil antivirüs ile işletmenizi korumaya alın.

Performans, güç tüketimi ve değerin ideal kombinasyonunu sunan AMD Ryzen? işlemciyi kullanarak teslim tarihlerini yetiştirmeniz gereken, çok sayıda görevle uğraştığınız günlerin üstesinden gelin.
HP Sure Click'in donanım destekli güvenliği, bilgisayarınızı gömülü kötü amaçlı yazılımlar ve fidye yazılımları içeren web sitelerinden ve salt okunur Office ve PDF eklerinden veya virüslerden korumanıza yardımcı olur.
Nerelerde çalışabileceğinizi bilgisayarınızın taşınabilirliği ve hızlı bir bağlantının güvenilirliği belirler. Gigabit hızlı Wi-Fi 6 ile yoğun kablosuz ortamlarda hızlı ve güvenilir bir bağlantı elde edin.
Kötü amaçlı yazılımlar, hızlı bir şekilde geleneksel antivirüslerin ötesine doğru gelişiyor. Olağanüstü koruma sağlamak için davranış analizini gelişmiş yapay zeka teknikleriyle birleştiren HP Sure Sense ile bilgisayarınızı daha önce hiç görülmemiş saldırılara karşı koruyun.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | ProBook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 7 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen 7 250 |
| Temel Frekans? | 3.30GHz |
| Turbo Frekans? | 5.10GHz |
| Önbellek? | 16MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Ryzen AI |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon 780M |
| NPU Adı? | AMD Ryzen AI |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 24GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 8GB+16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | Belirtilmemiş |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %62.5 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | Belirtilmemiş |
| Wi-Fi? | Killer WiFi 6E (2x2) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | HD 720p |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Sıvıya dayanıklı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 56 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | D36KHET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.