Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Microsoft Copilot ile içerikleri özetleyin ve yeniden yazın, ilgili öneriler alın ve düzenli kalın.

13 TOPS hızına kadar NPU içeren en yeni Intel® Core™ Ultra işlemciyle zamanınızı sizin için asıl önemli olan işlere ayırın.

Dikey veya yatay yönlendirilebilen bu esnek AiO bilgisayarın şık tasarımının keyfini çıkarın.

Windows 11 ve HP işbirliği, güvenlik ve bağlantı teknolojisi ile performanstan ödün vermeden dilediğiniz yerde çalışın. Microsoft Copilot ile içerikleri özetleyin ve yeniden yazın, ilgili içerik önerileri alın ve düzenli kalın.
Görüntülü aramalara en iyi halinizle katılın ve aynı zamanda enerjiden de tasarruf edin. Poly Camera Pro ile dahili ve harici kameralar için video denetimlerini yönetin. Otomatik Kadrajlama, Spot Işığı, Arka Plan Bulanıklaştırma ve sanal arka planlar artık NPU üzerinde çalışarak enerji tasarrufu sağlar.
13 TOPS hızına kadar NPU içeren en yeni Intel® Core™ Ultra işlemciyle zamanınızı sizin için asıl önemli olan işlere ayırın. Üç bilişim motoru iş yüklerini yönetir, video konferansların iyileştirilmesine yardımcı olur ve gelişmiş içerik oluşturma deneyimi sunar.
HP Wolf Security for Business, donanım uygulamalı, her zaman açık, dirençli bir savunma hattı kurar. BIOS'tan tarayıcıya kadar, işletim sisteminin üzerinde, içinde ve altında bu sürekli gelişen çözümler bilgisayarınızın modern tehditlerden korunmasına yardımcı olur.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ürün Tipi? | All in One Pc |
| İşlemci? | Intel Ultra 9 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 9 285 |
| Temel Frekans? | 2.50GHz |
| Turbo Frekans? | 5.60GHz |
| Önbellek? | 40MB |
| Çekirdek Sayısı? | Yirmidört Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD? | 1TB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Dokunmatik Ekran? | Var |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Wi-Fi? | Var |
| Wi-Fi Özelliği? | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Var |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Display Portu? | Versiyon 2.1 |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 4 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Audio Chipset? | Windows 11 Pro |
| Optik Okuyucu? | Yok |
| Klavye Mouse? | Kablosuz |
| Vesa? | Yok |
| Renk? | Gri |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | A55SRET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.