Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | EliteBook |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 5 225U |
| Temel Frekans? | 1.30GHz |
| Turbo Frekans? | 4.80GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel HD |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 256GB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| SSD Düzeni? | Belirtilmemiş |
| Toplam SSD Slotu? | Belirtilmemiş |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %62.5 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | WUXGA |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Var |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Yok |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Belirtilmemiş |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | 2 |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | Var |
| Ses? | 2 hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 56 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | CV0G0ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.