Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Günlük |
| Laptop Serisi? | ProBook |
| Laptop Türü? | İnce ve Hafif |
| İşlemci? | Intel Core 3 |
| İşlemci Nesli? | Intel Core |
| İşlemci Modeli? | Core 3 100U |
| Temel Frekans? | 1.20GHz |
| Turbo Frekans? | 4.70GHz |
| Önbellek? | 10MB |
| Çekirdek Sayısı? | Altı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Yok |
| Yapay Zeka Desteği? | Yok |
| Sistem Belleği? | 8GB |
| Bellek Türü? | DDR5 4800MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 8GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 15.0 - 15.6 inc |
| Ekran Parlaklığı? | Belirtilmemiş |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6 (2x2) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| Video Portu? | Yok |
| TPM? | Yok |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Free Dos |
| Webcam? | Var |
| Ses? | 2 hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Yok |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Malzeme? | Sert Plastik |
| Renk? | Siyah |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | B9YM7ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.