Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Bir anda geçiş yapın, tüm gücünüzü ortaya çıkarın
Tek bir tıklamayla birden fazla yenileme hızı ve en boy oranı arasında kolayca geçiş yapın.

Dört taraflı havalandırma soğutması, çift modlu yüksek frekanslı modlarda sıcaklık kontrolünü iyileştirerek monitörün uzun süreli yüksek verimli çalışma sırasında sabit, serin ve dayanıklı kalmasını sağlar.

KVM özelliği, tek bir klavye, video ve fare seti üzerinden birden fazla cihazı kontrol etmenizi sağlar. Özel KVM düğmemizle, cihazlar arasında geçiş yapmanın çok kolay olduğunu göreceksiniz! Çabucak.

GIGABYTE Oyun monitörü, geniş bir yükseklik ve eğim ayarlama aralığı sunmak üzere ergonomik olarak tasarlanmış özel bir standa sahiptir.
Titreşimsiz:Göz yorgunluğunu ve yorgunluğunu önler.
Net Ses:Kaliteli ses deneyimi sunuyoruz.
Düşük Mavi Işık:Göz sağlığınızı korumak için TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılmıştır.

GIGABYTE, termal yönetim konusunda uzun yıllara dayanan uzmanlığıyla, oyuncular için özel olarak tasarlanmış yüksek verimli bir soğutma sistemi geliştirmiştir. Bu sayede monitörünüz sabit, serin ve dayanıklı kalır.
Grafen Termal Film:Üstün ısı dağılımı, kesintisiz oyun deneyimi için OLED'in yanmasını önler.
Dört Taraflı Havalandırma:Optimize edilmiş hava akışı, monitörün uzun süreli kullanımlarda serin kalmasını sağlar.
Özelleştirilmiş Soğutucu:Sıcaklığı düşürür, panel ömrünü uzatır ve yanma riskini azaltır.
Fansız Tasarım:Dikkat dağıtmayan oyun deneyimi için sessiz, dayanıklı ve enerji tasarruflu.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Monitör Serisi? | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 3840 x 2160 |
| Çözünürlük Türü? | UHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Renk Sayısı? | 1.07 Milyar |
| Renk Derinliği? | Belirtilmemiş |
| Dual Mode? | Var |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 160 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 350 cd/m² |
| HDR Tipi? | DisplayHDR 400 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Nvidia G-Sync and FreeSync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | HDMI |
| Dahili Hoparlör? | Var |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 18W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | 0° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -15° ~ 15° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Renk? | Siyah |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | M27UP |
| Marka | Gigabyte |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.