Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


WINDFORCE soğutma sistemi, en son teknolojilerin birleşimiyle olağanüstü termal performans sunar.
Sunucu sınıfı termal iletken jel, alternatif dönüşlü yenilikçi Hawk fanlar, kompozit bakır ısı boruları, bakır plaka, 3D aktif fanlar ve ekran soğutması içerir.

Ön tasarım, havacılık ve bilimkurgu unsurlarını cesurca bir araya getirerek, anakart ürün serisiyle uyumlu bir estetik sunarken, EAGLE'ın kendine özgü stilini açıkça ortaya koyuyor. Bu, bütünleşik bir tasarım dili sağlıyor ve ürün ailesi kimliğini güçlendiriyor.
GeForce RTX 50 Serisi – Game Changer! NVIDIA Blackwell ile güçlendirilen GeForce RTX 50 Serisi ekran kartları, oyunculara ve içerik üreticilere çığır açan yetenekler sunar. Devasa bir yapay zeka gücüyle donatılmış olan RTX 50 Serisi, yeni deneyimlere ve üst düzey grafik kalitesine kapı aralar. NVIDIA DLSS 4.5 ile performansı katlayın, benzersiz hızda görüntüler oluşturun ve NVIDIA Studio ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Chip Set? | NVIDIA RTX |
| Grafik Serisi? | GeForce 5000 |
| Grafik İşlemcisi? | RTX 5060 Ti |
| Ekran Kartı Belleği? | 8GB |
| Bit Değeri? | 128Bit |
| Bellek Tipi? | GDDR7 |
| Soğutma? | Aktif |
| Max Çözünürlük? | 7680 x 4320 |
| Güç Tüketimi? | 100W-199W |
| Önerilen Güç Kaynağı? | 650W |
| Displayport? | Var |
| HDMI? | Var |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| D-SUB? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| Slot Yapısı? | Pcı-Express 5.0 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | GV-N506TEAGLEOC-ICE-8GD |
| Marka | Gigabyte |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.