Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tek bir tıklamayla birden fazla yenileme hızı ve en boy oranı arasında kolayca geçiş yapın.

160 Hz ultra net UHD ve 320 Hz ultra hızlı FHD arasında kolayca geçiş yaparak hem AAA oyunlarda hem de FPS oyunlarında mükemmel bir oyun deneyimi sunar.

%95 DCI-P3/ %129 sRGB.
1,07 milyar renk ve %95 DCI-P3 geniş renk gamı ile sinema kalitesinde görsel deneyim için daha zengin, daha gerçekçi renklerin keyfini çıkarın.

1 ms GTG tepki süresi, 1 ms'ye kadar ultra hızlı tepki süreleri sunan SuperSpeed IPS özelliğine sahiptir.

G-SYNC Compatible, yeni nesil GPU'ların tüm potansiyelini ortaya çıkararak akıcı, yırtılmasız ve hızlı tepki veren bir oyun deneyimi sağlar.

FPS oyunları için tasarlandı — tek bir tıklamayla en boy oranı ve çözünürlük arasında geçiş yapın.

Akıllı OD, ekranın yenileme hızını akıllıca algılar ve optimum overdrive seviyesini dinamik olarak ayarlar. Hayalet görüntü ve beyaz izleri otomatik olarak azaltarak daha keskin görüntüler ve daha akıcı hareket sağlar.

Aim Stabilizer Sync, "Dinamik Görüntü Sabitleme Teknolojisi"ni VRR (Değişken Yenileme Hızı) teknolojisiyle birleştirir. G-SYNC / FreeSync kullanırken dinamik netlik sağlamak için akıllı arka ışık kontrol senkronizasyon mantığını kullanır ve hareket bulanıklığını önemli ölçüde azaltır. Özellikle FPS, yarış ve aksiyon oyunları için tasarlanmıştır ve her karenin keskin ve net olmasını sağlar!

Ekranın tamamında görünürlüğü artırarak FPS oyuncularının karanlık ortamlarda düşmanları kolayca tespit etmelerini sağlar.

Özelleştirilebilir nişangah, zamanlayıcı, akıllı HDR otomatik seçim ve daha fazlasıyla, GIGABYTE Game Assist sayesinde oyunlarınızda haksız bir rekabet avantajı elde edin.

Özelleştirilebilir nişangah, zamanlayıcı, akıllı HDR otomatik seçim ve daha fazlasıyla, GIGABYTE Game Assist sayesinde oyunlarınızda haksız bir rekabet avantajı elde edin.

Özelleştirilebilir nişangah, zamanlayıcı, akıllı HDR otomatik seçim ve daha fazlasıyla, GIGABYTE Game Assist sayesinde oyunlarınızda haksız bir rekabet avantajı elde edin.

Dört taraflı ısı dağıtımı, sıcaklık kontrolünü iyileştirerek monitörün ağır yük altında bile stabil ve serin kalmasını sağlar.

Göz yorgunluğunu ve bitkinliğini önler.
TÜV Rheinland tarafından göz sağlığı koruması için sertifikalandırılmıştır.

GIGABYTE oyun monitörü, geniş bir yükseklik ve eğim ayarı yelpazesi sunmak üzere ergonomik olarak tasarlanmış özel bir standa sahiptir.

Tavizsiz performans için iki adet tam bant genişliğine sahip HDMI 2.1 bağlantı noktası ve DisplayPort™ 1.4 ile donatılmıştır. Tek tıklamayla ürün yazılımı güncellemelerini destekler.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | Gaming Monitör |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 3840 x 2160 |
| Çözünürlük Türü? | 4K UHD |
| Tepkime Süresi? | 1ms |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 160 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 400 cd/m² |
| HDR Tipi? | HDR10 |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Nvidia G-Sync and FreeSync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Var |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Var |
| Hdmı? | Var |
| DisplayPort? | Var |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Pivot? | Var |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Siyah |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | G27UP |
| Marka | Gigabyte |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.