Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Konfor ve verimlilikte yeni bir seviyeyi deneyimleyin. *TÜV Rheinland ® Göz Konforu sertifikasına dayanmaktadır , Ağustos 2023.

Dahili Ortam Işığı Sensörü, çevrenize göre parlaklığı ve renk sıcaklığını akıllıca optimize eder.
Zararlı mavi ışık emisyonlarını %35'in altına düşürerek, renk doğruluğundan ödün vermeden tüm gün konfor sağlar.
120 Hz yenileme hızı, 60 Hz monitörlere göre daha az titreşim, daha sorunsuz kaydırma ve daha akıcı hareket sunar.

Canlı renkler: %85 DCI-P3, %100 sRGB ve %100 BT.709 dahil olmak üzere endüstri standartlarında geniş bir renk kapsamı ve 16,7 milyon rengin keyfini çıkarın. Delta E < 2 (ortalama) (sRGB, BT.709) renk kalibrasyon doğruluğu elde edin.

DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4) (HDMI 1.4'te belirtildiği gibi FHD 1920 x 1080 120Hz TMDS'ye kadar destekler), 10 Gbps'ye kadar hız sağlayan USB-A ve USB-C bağlantı noktalarıyla daha fazla cihaza bağlanın.

Hızlı erişim sağlayan USB-A bağlantı noktası ve 15W'a kadar güç sağlayan USB-C bağlantı noktası ile aksesuarları ve cihazları kolayca takın.

Monitörünüzü eğin, döndürün, çevirin ve yüksekliğini ayarlayarak çalışma şeklinize göre ayarlayın.
Sonsuz kenarlı ekranımız neredeyse çerçevesiz bir deneyim sunar.
Birinci sınıf platin gümüş kaplama, her çalışma alanını güzelleştirir.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş & Üretkenlik |
| Monitör Serisi? | UltraSharp |
| Ekran Boyutu? | 23.8 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 1920 x 1080 |
| Çözünürlük Türü? | FHD |
| Tepkime Süresi? | 5ms |
| Renk Sayısı? | 16.78 Milyon |
| Renk Derinliği? | 8 (6 bit + FRC) bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 120 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 250 cd/m² |
| HDR Tipi? | Yok |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Yok |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | DisplayPort |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | 2 |
| USB-C Şarj Desteği? | 15W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 1.4 |
| DisplayPort? | 2 |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Beyaz |
| Pivot? | Var |
| Pivot Ayarlama? | -90° ~ 90° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -45° ~ 45° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Beyaz |
| Kutu İçeriği? | 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | U2424HB |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.