Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Net görüntü:Düzlem İçi Geçiş teknolojisine sahip parlama önleyici ekranda 178º/178º geniş izleme açılarında renk homojenliğine şahit olun.
İnce ayrıntılar:QHD çözünürlük, Full HD'den 1,77 kata kadar daha ayrıntılı net görseller görmenize yardımcı olur.
Daha fazla ekran alanı:Üç tarafı ultra ince çerçeve, dikkatinizin daha az dağılmasını sağlar ve iyileştirilmiş bir gerçek ekran-gövde oranı sunar.

Gözlerinizi rahat ettirin:Gerçeğe yakın renklerden ödün vermeden zararlı mavi ışık emisyonlarını sınırlayan yerleşik, her zaman açık ekran özelliği olan ComfortView Plus ile göz yorgunluğunu azaltın.
Rahatça izleyin:Yüksekliği ayarlanabilir sağlam stant ile monitörünüzün 100 mm'ye kadar yükseklik ayarlarını yapın.
Yerine sabitleyin:VESA uyumlu montaj* düzeneğiyle monitörü kolayca duvara takın.

Canlı görseller: Hızlı tepki süresi, 75 Hz yenileme hızı ve AMD FreeSync? teknolojisi ile oyunları daha da eğlenceli hale getirin.

Atıkları azaltıyoruz: Bu monitörle çevre üzerindeki üretim etkimizi azalttık. Bu monitörde, en az %25 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik* kullanılmıştır. Ayrıca monitörümüzü, en az %75 oranında geri dönüştürülmüş kartondan üretilmiş ve strafor içermeyen paketlerde gönderiyoruz.
Enerji tasarrufu: Kullanımda değilken monitörünüzü uyku moduna alan veya parlaklığını azaltan PowerNap* özelliği sayesinde enerjiden tasarruf edin.
Geliştirilmiş sürdürülebilirlik: Dell Technologies olarak ürün yaşam döngüsüyle çevre üzerindeki etkileri azaltmaya kararlıyız.

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş & Üretkenlik |
| Monitör Serisi? | Belirtilmemiş |
| Ekran Boyutu? | 27 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 2560 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | QHD |
| Tepkime Süresi? | 8ms |
| Renk Sayısı? | 16.78 Milyon |
| Renk Derinliği? | 8 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 75 Hz |
| Ekran Oranı? | 16:9 |
| Kontrast Oranı? | 1000:1 |
| Parlaklık? | 350 cd/m² |
| HDR Tipi? | Yok |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | AMD FreeSync |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | HDMI |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Yok |
| RJ45? | Yok |
| Type-C? | Yok |
| USB-C Şarj Desteği? | Yok |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 1.4 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.2 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stant Rengi? | Siyah |
| Pivot? | Yok |
| Pivot Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Yok |
| Swivel Ayarlama? | Belirtilmemiş |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | Belirtilmemiş |
| Enerji Sınıfı? | E Sınıfı |
| Renk? | Gri |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Series | Dell SE Serisi |
| Options | 27" - 2560 x 1440 - 75Hz - IPS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | SE2723DS |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
| Denetim Bilgileri | |
|---|---|
| CE Uygunluk | ![]() |
| Menşei | Çin (CN) |
| Üretici Bilgisi | Dell |
| Enerji Sınıfı | ![]() |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.