Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş & Üretkenlik |
| Monitör Serisi? | Pro Plus |
| Ekran Boyutu? | 34 inc |
| Ekran Teknolojisi? | IPS |
| Çözünürlük? | 3440 x 1440 |
| Çözünürlük Türü? | UWQHD |
| Tepkime Süresi? | 5ms |
| Renk Sayısı? | 16.7 Milyon |
| Renk Derinliği? | 8 bit |
| Dual Mode? | Yok |
| Dokunmatik? | Yok |
| Yenileme Hızı (Hz)? | 100 Hz |
| Ekran Oranı? | 21:9 |
| Kontrast Oranı? | 1500:1 |
| Parlaklık? | 350 cd/m² |
| HDR Tipi? | Yok |
| İzleme Açısı? | 178° / 178° |
| Sync Teknolojisi? | Yok |
| Webcam? | Yok |
| Bağlantı Şekli? | HDMI |
| Dahili Hoparlör? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| DVI? | Yok |
| DVI-D? | Yok |
| DVI-I? | Yok |
| VGA? | Yok |
| USB 2.0? | Yok |
| USB 3.0? | Yok |
| USB 3.1? | Yok |
| USB 3.2? | Var |
| RJ45? | Var |
| Type-C? | Var |
| USB-C Şarj Desteği? | 90W |
| Hdmı? | Var |
| Hdmı Versiyonu? | 2.1 |
| DisplayPort? | Var |
| DP Versiyonu? | 1.4 |
| Mini DisplayPort? | Yok |
| Thunderbolt? | Yok |
| Stand Rengi? | Gri |
| Pivot? | Yok |
| Pivot Ayarlama? | -4° ~ 4° |
| Eğilme (Tilt)? | Var |
| Tilt Ayarlama? | -5° ~ 21° |
| Döndürme (Swivel)? | Var |
| Swivel Ayarlama? | -30° ~ 30° |
| Yükseklik Ayarı? | Var |
| Panel Tipi? | Düz (Flat) |
| Arka Aydınlatma? | Yok |
| Vesa? | Var |
| Vesa Standartı? | 100x100 mm |
| Kavis Yarıçapı? | 3800R |
| Enerji Sınıfı? | F Sınıfı |
| Renk? | Gri |
| Kutu İçeriği? | 1 x HDMI - 1 x DP |
| Garanti Süresi? | Resmi Yetkili Teknik Servis |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P3425WE |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | TÜKENDİ |
| Garanti (Yıl) | 2 |
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.