Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dell Pro 16 Plus PB16250, Intel Core i5-120U işlemcisi ve 16GB DDR5 RAM'i ile günlük işlerinizi ve çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmenizi sağlar. 512GB SSD depolama alanı, hızlı veri erişimi ve yeterli alan sunar. Windows 11 Pro işletim sistemiyle birlikte gelen bu model, kurumsal güvenlik ve yönetim özellikleriyle profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.

Dell Pro 16 Plus PB16250, güçlü donanımı ve Windows 11 Pro işletim sistemiyle iş ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir dizüstü bilgisayardır. Geniş ekranı, hızlı performansı ve kurumsal özellikleri ile verimliliğinizi artırır.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Pro Plus |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 255U |
| Temel Frekans? | 1.70GHz |
| Turbo Frekans? | 5.20GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Oniki Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 64GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 2 x 32GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe |
| SSD Düzeni? | 1 x 512GB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 16 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD+ |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | WLED |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 2 x DP |
| Display Port? | Belirtilmemiş |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | FHD IR |
| Ses? | Dahili Hoparlör |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Numerik Q TR |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 55 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Series | BTO105-PB16250 |
| Options | Ultra 7 - 64GB - 512GB SSD - 16 - W11P |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BTO105-PB16250-EMEA-64 |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Buna bakanların aldıkları
Birlikte alınan ürünler
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.