Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dell'in en ölçeklenebilir ana akım iş dizüstü bilgisayarlarında üstün tasarım ve Intel ® Core™ Ultra işlemciler (Seri 2) sayesinde güçlü yapay zeka ile her yerde çalışın.
Hafif ve ince yapısıyla Dell Pro 14 Plus, şık bir görünüm ve his sunan alüminyum üst kapağı ve avuç içi desteğiyle, gittiğiniz her yerde ek koruma sağlar. Hem dayanıklı hem de güzel olan Dell Pro 14 Plus tasarımı, filonuzun güvenilirliğini sağlamak için zorlu MIL-STD testlerinden geçmiştir. Ultra sessiz termal tasarımı sayesinde, dikkatinizi dağıtmadan çalışabilirsiniz.

Pil ömrü ve performanstaki dönüştürücü gelişmeler sayesinde.

NPU, GPU ve CPU özelliklerine sahip Intel ® Core™ Ultra 200U veya 200V serisi işlemcilerle olağanüstü performans ve pil ömrünün yanı sıra güçlü cihaz içi yapay zekadan yararlanın .
Çalışanları genelinde yapay zeka uygulamalarının dağıtımını hızlandırmak isteyen şirketler için, yalnızca Dell, en yeni NPU teknolojisini kullanan kurumsal kullanıma hazır bir yapay zeka PC çözümü sunmaktadır. Dell Pro AI Studio, yapay zekayı doğrudan cihazınıza getirerek, yüksek fiyat etiketi olmadan bulut benzeri sorunsuzluk sunar. Cihaz içi yapay zeka entegrasyonu için mükemmeldir ve her türlü çalışma ortamında işlerin sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlar.
Intel vPro ® Platformu ile BT departmanları, işletmelerini desteklemek için gereken çok katmanlı güvenlik, uzaktan yönetilebilirlik ve güvenilir istikrarı elde eder.
Düşük Güç: Intel ® Core™ Ultra 200V serisi işlemcilere sahip yapılandırmalarda mevcut olduğunda Copilot+ PC deneyimlerini destekler.
Hızlı Yanıt: Gürültü giderme ve anlık transkripsiyon gibi gerçek zamanlı çoklu görev ve yapay zeka iş yükleri için idealdir.
Yüksek Verimlilik: Yapay zeka hızlandırmalı dijital içerik oluşturma ve video düzenleme için idealdir.

Geniş 16:10 en boy oranına sahip ekranda şık, dar çerçeveler %5 daha fazla ekran alanı sağlar ve üretkenlik için daha fazla alan sunar.
Geniş avuç içi desteği ve %18 daha büyük dokunmatik yüzey ile özenle tasarlanmış olan bu cihaz, görevler arasında rahat ve hızlı bir şekilde gezinmeniz için size yeterli alan sağlar.
Kişisel yapay zekâ asistanınız Windows Copilot Key'i kullanarak tek bir tıklamayla gerçek yanıtlar, ilham ve çözümler elde edin.

İsteğe bağlı 2'si 1 arada form faktörü ile daha fazla çok yönlülük deneyimleyin. Geleneksel tablet, dizüstü bilgisayar, çadır veya stand modu olmak üzere 4 farklı modda çalışma esnekliğinin tadını çıkarın.

Zorlu ışık koşullarında bile görüntü ayrıntılarını doğru bir şekilde yakalayan HDR teknolojisine sahip isteğe bağlı 5MP kamera ile görüntülü görüşmelerde öne çıkın. Manuel olarak kontrol edilen kamera deklanşörü sayesinde gizliliğinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.

Tek bir BIOS ve birleşik sürücü seti altında yönetilen, ticari iş yükleri için optimize edilmiş çeşitli yapılandırılabilir seçeneklerle ekibiniz için mükemmel çözümü bulun.
QHD+ , dokunmatik ve ComfortView Plus dahil olmak üzere çeşitli ekran seçeneklerinden birini seçin .
İsteğe bağlı 5G veya 4G LTE mobil geniş bant bağlantısı ile hareket halindeyken bağlantıda kalın .
WiFi 7 özellikli kablosuz kart ile Dell'in en hızlı hızlarında daha fazla iş yapın .
LPDDR5x veya yükseltilebilir DDR5 bellek ile hızlı yanıt sürelerinin ve gelişmiş performansın keyfini çıkarın .

Dell'in, 4 kata kadar daha iyi bükülme direnci ve 33 kata kadar daha iyi darbe direnci sağlayan modüler bir USB-C bağlantı noktasıyla tasarlanmış ilk ticari bilgisayarı, dayanıklılığı artırıyor ve onarımları kolaylaştırıyor.
Bu dizüstü bilgisayar ENERGY STAR ® sertifikalıdır ve Climate+ ile EPEAT Gold olarak kayıtlıdır . Ayrıca, enerji kullanımı ve onarımı için sınıfının en iyisi standartlarını karşıladığı anlamına gelen en son TCO Generation 9 sertifikasını da karşılamaktadır.
Geri dönüştürülmüş ve düşük emisyonlu alüminyum, geri dönüştürülmüş okyanus kaynaklı plastik, biyolojik bazlı plastik, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve artık %80 daha az kobalt içeren pil teknolojisi dahil olmak üzere çok çeşitli sürdürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Bu dizüstü bilgisayar ayrıca %100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir malzemelerden yapılmış ambalajda gönderilir.
Cihazınızı kullanım ömrünün sonuna geldiğinizde, marka fark etmeksizin, bunu sorumlu ve güvenli bir şekilde yapmanıza yardımcı olacağız. Daha fazla bilgi edinin.

Dell'in en güvenli ve yönetilebilir ticari bilgisayarlarını, BT yönetimini kolaylaştırmak için modern yaşam döngüsü hizmetleri ve çözümleriyle birlikte sunuyoruz. Bilgisayar yenilemenize, ilk günden itibaren kullanıma hazır sistemler için ProDeploy ile başlayın ve ProSupport çözümlerimizle kesintisiz çalışmaya devam etmelerini sağlayın.
Dell Trusted Workspace ile saldırı yüzeyini azaltın ve siber dayanıklılığı artırın. Tedarik zinciri güvenliği ve benzersiz BIOS düzeyinde kurcalama tespitleri, cihaz güvenini korumaya yardımcı olurken, iş ortağı yazılımları uç noktalar, ağ ve bulut için gelişmiş tehdit koruması sağlar.
Dell Yönetim Portalı aracılığıyla, Microsoft Intune ile birlikte bulut üzerinden bilgisayarlarınızı yönetin.
Dell APEX ile Dell'in ilk ve en kapsamlı hizmet olarak sunulan ürün portföyünü deneyimleyin. APEX PC-as-a-Service, ön yatırım yapmadan yapay zekaya hazır bilgisayarlara yatırım yapabilmeniz için sermayenizi serbest bırakır. Aboneliğinizin bir parçası olarak cihazları sorunsuz bir şekilde dağıtın, güvenliğini sağlayın, yönetin, destekleyin ve sorumlu bir şekilde kullanım ömrünü sonlandırın.

En yeni Copilot+ PC özellikleriyle bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Kendi yapay zeka asistanınızı kullanarak verimliliğinizi kolayca artırın. Geliştirilmiş Windows Arama özelliğini kullanarak gün boyunca e-postaları, belgeleri ve daha fazlasını aramak için harcadığınız zamanı azaltın.


| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Pro Plus |
| Laptop Türü? | 2si1 Arada |
| İşlemci? | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Nesli? | Core Ultra |
| İşlemci Modeli? | Ultra 7 268V |
| Temel Frekans? | 2.20GHz |
| Turbo Frekans? | 5.00GHz |
| Önbellek? | 12MB |
| Çekirdek Sayısı? | Sekiz Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Intel Arc |
| İşlemci Grafik Modeli? | Intel Arc Grafik |
| NPU Adı? | Intel AI Boost |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 32GB |
| Bellek Türü? | LPDDR5X |
| Bellek Düzeni? | 1 x 32GB |
| Max.Bellek? | 32GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 1 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 1TB |
| SSD Tipi? | M.2 |
| SSD Düzeni? | 1 x 1TB |
| Toplam SSD Slotu? | 1 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | Intel Grafik |
| Grafik İşlemcisi? | Intel Arc Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Renk Gamı? | %100 sRGB |
| Dokunmatik Ekran? | Var |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD+ |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth? | Versiyon 5.4 |
| Ethernet? | Yok |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 2 |
| Type-C Hızlı Şarj? | Power Delivery |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| Thunderbolt? | Thunderbolt 4 - 2 x DP |
| Display Port? | Yok |
| Kart Okuyucu? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Windows 11 Pro |
| Webcam? | Var |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arka Aydınlatmalı (Beyaz) |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Pil Gücü? | 55 Whr |
| Güç Adaptörü? | 65W |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 2 kg - 3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | XCTO-PB14250-EMEA |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Buna bakanların aldıkları
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.