Daha detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Geliştirilmiş hareketlilik ve performans, uzun pil ömrü ve yepyeni yenilikçi tasarım, bu cihazı güvenebileceğiniz bir ürün haline getiriyor. Dell Pro dizüstü bilgisayarlar %30'a kadar PCR plastikten üretilmiştir.
Dell Pro 14, platin gümüş renginde şık metalik bir kaplamaya ve manyetit renginde dokulu bir kaplamaya sahiptir.
İşiniz sizi nereye götürürse götürsün yanınızda taşımak üzere tasarlanan Dell Pro 14, dayanıklılık ve güvenilirlik açısından titiz MIL-STD testlerinden geçmiştir.
Daha dar çerçevelere ve aynı boyutta %5 daha fazla ekran alanına sahip, %10 daha hafif geniş 16:10 ekran sayesinde, daha geniş ve daha ayrıntılı bir ekranda daha verimli çalışabilirsiniz.

Uzun pil ömrü, fişe takmadan çalışma özgürlüğü sağlar.
FHD+ ile 15,1 saatlik pil ömrü.

AMD Ryzen™ AI 300 serisi işlemci veya AMD Ryzen™ 200 serisi işlemci ile bir AI PC'de verimliliğinizi ve çoklu görev performansınızı artırın. GPU, CPU ve isteğe bağlı NPU özelliklerine sahip olan bu bilgisayarlarla, mevcut ve gelecekteki çok çeşitli uygulamaları optimize etmek için güçlü cihaz içi yapay zekadan yararlanabilirsiniz.
Çalışanları genelinde yapay zeka uygulamalarının dağıtımını hızlandırmak isteyen şirketler için Dell, NPU teknolojisinden yararlanan sektörün en kapsamlı yapay zeka araç setini sunuyor. Dell Pro AI Studio, yapay zekayı doğrudan cihazınıza getirerek, yüksek fiyat etiketi olmadan bulut benzeri sorunsuzluk sağlıyor. Cihaz içi yapay zeka entegrasyonu ve herhangi bir çalışma ortamında işlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için mükemmeldir.
Düşük Güç Tüketimi: Video görüşmeleri sırasında Microsoft Studio Effects gibi yapay zeka özelliklerini çalıştırmak için idealdir. Mevcut olduğunda Copilot+ PC deneyimlerini destekler.
Hızlı Yanıt: Gürültü giderme ve anlık transkripsiyon gibi gerçek zamanlı çoklu görev ve yapay zeka iş yükleri için idealdir.
Yüksek Verimlilik: Yapay zeka hızlandırmalı dijital içerik oluşturma ve video düzenleme için idealdir.

*FHD+, dokunmatik olmayan veya dokunmatik seçenekler ve ComfortView Plus dahil olmak üzere çeşitli ekran seçeneklerinden birini seçin .
*Thunderbolt™ özelliklerine sahip ve HDMI 2.1'e sahip 2. bir Type-C bağlantı noktası ile yükseltilmiş bağlantı noktaları .
*Wi-Fi 6E özellikli kablosuz kart dahil olmak üzere bağlantı seçenekleriyle hızlı bir şekilde bağlantıda kalın .
*Hızlı yanıt süresi ve performans için 64 GB'a kadar yükseltilebilir DDR5 bellek.

İnce, şık ve zarif Dell Pro 14, hem güzel görünmek hem de iyi performans göstermek üzere tasarlandı.
Daha yüksek güvenilirlik için modüler USB-C portları, klavye ve giriş/çıkış kartı ile daha sağlam bir şekilde üretilmiştir.
Önceki nesile göre %5 daha fazla ekran alanı ve daha dar çerçeveler.
Özenle tasarlanmış, platin gümüş renginde metalik kaplama ve manyetit renginde lazer dokulu kaplama olmak üzere iki kasa seçeneğiyle sunulmaktadır.

Performansınıza uygun tavizsiz dayanıklılık, 4 kata kadar daha iyi bükülme direnci ve 33 kata kadar daha iyi darbe direnci ile dayanıklılığı artıran ve daha kolay onarımlar sağlayan modüler bir USB-C bağlantı noktasıyla tasarlanmış dünyanın ilk ticari PC'sinde.



| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kullanım Amacı? | İş |
| Laptop Serisi? | Pro Serisi |
| Laptop Türü? | Laptop |
| İşlemci? | Amd Ryzen 7 |
| İşlemci Nesli? | Ryzen |
| İşlemci Modeli? | Ryzen AI 7 350 |
| Temel Frekans? | 3.50GHz |
| Turbo Frekans? | 5.00GHz |
| Önbellek? | 16MB |
| Çekirdek Sayısı? | Onaltı Çekirdek |
| İşlemci Grafik Serisi? | Radeon |
| İşlemci Grafik Modeli? | AMD Radeon Grafik |
| NPU Adı? | AMD Ryzen AI |
| Yapay Zeka Desteği? | Var |
| Sistem Belleği? | 16GB |
| Bellek Türü? | DDR5 5600MHz |
| Bellek Düzeni? | 1 x 16GB |
| Max.Bellek? | 64GB |
| Toplam Bellek Slotu? | 2 |
| Sabit Disk? | Yok |
| SSD Disk? | 512GB |
| SSD Tipi? | PCIe NVMe Gen4 |
| Ekran Kartı? | Paylaşımlı |
| Grafik Serisi? | AMD Radeon |
| Grafik İşlemcisi? | Radeon Grafik |
| Grafik Genişliği? | Yok |
| Grafik Yapısı? | Yok |
| Grafik Gücü? | Belirtilmemiş |
| DLSS Sürümü? | Yok |
| DLSS Çoklu Kare Oluşturma? | Yok |
| DLSS Kare Oluşturma? | Yok |
| Ekran Boyutu? | 14 - 14.5 inc |
| Ekran Parlaklığı? | 300 nits |
| Dokunmatik Ekran? | Yok |
| Çözünürlük Biçimi? | Full HD+ |
| Çözünürlük? | 1920 x 1200 |
| Ekran Özelliği? | IPS |
| Yenileme Hızı? | 60 Hz |
| Wi-Fi? | WiFi 6E |
| Bluetooth? | Versiyon 5.3 |
| Ethernet? | Gigabit (1000 Mbps) |
| Hdmı? | Versiyon 2.1 |
| Video Portu? | Thunderbolt |
| TPM? | Var |
| Type-C? | 1 |
| Usb 2.0? | Yok |
| Usb 3.0? | Yok |
| Usb 3.1? | Yok |
| Usb 3.2? | 2 |
| Usb 4.0? | Yok |
| İşletim Sistemi? | Ubuntu |
| Webcam? | 1080p FHD 30fps |
| Ses? | 2 hoparlör x 2W |
| Touchpad? | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Klavye Düzeni? | Q Türkçe |
| Klavye Özelliği? | Arkadan Aydınlatmalı |
| Pil Teknolojisi? | 3 hücreli pil |
| Garanti Tipi? | Yerinde Teknik Servis |
| Malzeme? | Alüminyum |
| Renk? | Gri |
| Paket İçeriği? | Notebook, Şarj Aleti |
| Ağırlık? | 1 kg - 2 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | BTO602-PC14255-EMEA-U |
| Marka | Dell |
| Stok Durumu | Haber Ver |
| Garanti (Yıl) | 3 |
Buna bakanların aldıkları
Birlikte alınan ürünler
Ürün Etiketleri
| KATEGORİLER | MARKALAR | DESTEK | KURUMSAL | YASAL |
| Notebook | Asus | Sipariş Takibi | Banka Hesap Numaraları | Çerez Politikası |
| Bilgisayar | Dell | Yetkili Teknik Servis | Kullanım Koşulları | Veri Gizliliği |
| Monitörler | MSI | İade İşlemleri | Ticari Elektronik İleti | Kişisel Verilerin Korunması |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.